۱۳۸۷ مهر ۲۹, دوشنبه

سوتي وحشتناك روزنامه ايران، كاندوم يا مواد مخدر مسئله اين است ( عكس دارد)
مديران مدعي حرفه اي گري روزنامه ايران در يكي از شاهكارهاي مديريتي خودشان سوتي داده اند وحشتناك. همانطور كه در تصوير مي بيند، روز يكشنبه 28 مهر ماه 1387 در صفحه شش اين روزنامه در مطلبي كه عنوان " ورود مخدرهاي جديد براي فريب جوانان" را دارد بجاي عكس مواد مخدر از عكس خريد و فروش كاندوم استفاده شده است. اين اتفاق در حالي در اين روزنامه رخ مي دهد كه براي چاپ شدن هر نوشته و گزارش و يادداشتي حداقل 7 نفر مطالب مربوطه را سانسور مي كنند. دبير اجتماعي روزنامه ايران غلامحسين صادقيان نام دارد و از اقوام نزديك حسين صفار هرندي وزير ارشاد دولت نهم است و اين اتفاق در زير مجموعه او رخ داده است. شنيده ها حاكي است كه كاوه اشتهاردي به دنبال اين سوتي وحشتناك يكي از مديران خود را اخراج كرده تا عواقب آن دامنش را نگيرد. بنا بر شنيده هاي ما، هنوز هيچ كس به صادقيان معترض نشده است.


۹ نظر:

Navid گفت...

دوست عزیز!
بسته ای که در تصویر می بینید کاندوم نیست، بلکه نوعی از تنباکویی است که بسته بندی شده و با نام تجاری BT عرضه می شود، نمونه های دست ساز این فرآورده تنباکو که مورد مصرف افغانی هاست "ناس" نامیده می شود
لطفا جهت حفظ رسالت اطلاع رسانی صحیح و جلوگیری از اشاعه ی شایعه که صرفا به نفع جبهه مقابل است، به صرف شنیده ها و بدون اطلاع قبلی اقدام به انتشار پست نکرده، مطلب فوق را حذف کرده و توضیحی در این زمینه در وبلاگ درج کنید.

Mehdi گفت...

نويد جان اگه دقت كني روش نوشته سايز بزرگ! تنباكو هم مگه سايز داره؟!

شركت بي تي يكي از توليد كنندگان كاندوم در دنياست.

Babak گفت...

دوست من به نظر من این کاندوم نیست یک نوع ماده مخدر بسیار ارزان قیمت است... چند روز پیش یک گزارش کامل راجع بش خوندم ولی الان اسمش یادم رفته... که اتفاقآ عکس همین بسته که شما عکسش را گذاشته بودید را هم گذاشته بود.

در ضمن من تا به حال کاندوم BT نشنیدم. لینکی از سایت این شرکت تولید کننده دارید؟

Jalal گفت...

دوست عزیز،
آنچه در تصویر می بینید یک کاندم است. با تغییر اسم آن به هر چیز دیگری نم تونید عمق فاجعه رو مخفی کنید. بفرمایید اینم لینکش:
http://www.yoygle.com/a/us/B001BS3W8W/BT-Barrel-Condom-Black.html
بیست ثانیه طول کشید تا لینکشو پیدا کنم!

ناشناس گفت...

دوست من این بسته یی که میبینی نوعی ناس هست که از کشورهای عربی وارد میشه که پانی هم اسمش هست

farzad گفت...

با سلام
عزیزان این که میبینید کاندوم نیستش
bt یه نوع تنباکو هستش که مثل چای نیبتون میمونه و یه حالت خاص داره وقتی میزاری زیر لب من خودم یکی از مشتریا توپشم

ناشناس گفت...

تنباکو big size هم دیدیم!!!!!

ناشناس گفت...

سلام دوست عزیز
این بسته کاندوم نیست بلکه bt یا پان پراک است. که بعد از قرار دادن زیر لب تاثیرشو میذاره و در دراز مدت باعث سرطان لثه میشه.

mb گفت...

خیلی کس خل هستی که فرق BT رو با کاندوم نمی زاری تو خودن یه نوع سوتی هستی دیکه میری سوتی از کسی میگیری