۱۳۹۰ آبان ۲۱, شنبه

انفجاری مهیب تهران را لرزاند

از تهران خبر می رسد که صدای انفجاری مهیب مردم پایتخت ایران را دچار دلهره کرده است. این در حالی است که خبرگزاری مهر از وقوع یک انفجار مهیب در کرج خبر داده است.
این خبر گزاری نوشته: دقایقی پیش انفجار عجیبی بخشی از کرج در محدوده عظیمیه را لرزاند.
به گزارش این خبرگزاری، دقایقی پیش انفجار مهیبی که با صدای بلندی همراه بود کرج به ویژه منطقه عظیمیه را لرزاند و موجب شکستن شیشه ها و وحشت مردم شد.
البته نماینده شهریار گفته انفجار مذکور در زاغه مهمات شهریار بوده است. عکس انفجار را دوستی برای من از طریق ایمیل فرستاده. اما کسی نمی داند محل انفجار کجا بوده!

البته سپاه پاسداران هم بیانیه داده که انفجار در انبار مهمات این نهاد نظامی بوده. گرچه با توجه به اینکه صدای انفجار در غرب و شرق تهران هم شنیده شده این موضوع نمی تواند واقعی باشد.

۹ نظر:

ناشناس گفت...

انفجاری که 2تا استان رو لرزونده اما به تابلو تلیغاتی آسیبی نزده!؟

ناشناس گفت...

فکر نمیکنم عکس صحت داشته باشه....

ستاره*** گفت...

آخرش هم میگن کار آمریکایی ها و اسراییل ست.!!

ناشناس گفت...

agha to in aks chera cheragha roshane vaghti ke lenge zohre

ناشناس گفت...

با سلام من بعید میدانم که این عکس درست باشد چون اولا الان تهران هوا خیلی سرده و اطراف تهران سردتر ولی لباس تن این ادم ها این رانشان نمی دهد دوما انفجار حوالی ظهر بود اما عکس دم غروب را نشان میدهد و چراغ خیابانها روشن سوما اون صدای انفجار به این اتش و دود کم بعید است چهارما ظاهرا این محل توی عکس نزدیک شهر و جاده است که معمولا زاغه ههای مهمات در چنین مکانهای وجود ندادرد که اگر بود ان صدای وحشتناک و موج حاصل از ان باید تمام ان ساختمانهای داخل عکس را منهدم کرده باشه ضمن اینکه منطقه نظامی بوده و باید قرق نیروههای نظامی باشه ولی در عکس انچنان نیرویی دیده نمی شود موفق باشید

ناشناس گفت...

doostet shekar khordeh! in axe ke male vasate shahre oskol! akhe ahmagh chera doroogh migy! chera be oon maghze saboket feshar bemiary?aval fek kon bad amal kon!

ناشناس گفت...

من از شهریار هستم ، انفجار در یکی از پادگانهای ملارد شهریار بود ...
فکر می کنم عکس اشتباه باشه

ناشناس گفت...

به دوستت بگو خیلی زرنگی
آخه این آتیشسوزی چطوری میتونه تهرانپارس رو بلرزونه؟!

ناشناس گفت...

کلا عکس با مطلب انطباق نداره علتهاش را همانطور که دوستان دیگر هم متذکر شدن میشه فهمید ولی این یک اتش سوزی معمولی که اتش نشان های شهری در حال خاموش کردن اون هستن در مکانهای نظامی کل منطقه محاصره میشه و داخل اون غیر از نضامیان و افراد ذیصلاح تردد ممنوع میشه