۱۳۹۱ آبان ۲, سه‌شنبه

آیا نازنین بنیادی معشوقه تام کروز است؟

هیچ منبع رسمی هنوز خبر ازدواج تام کروز با نازنین بنیادی هنرپیشه ایرانی الاصل بزرگ شده در لندن و ساکن آمریکا را تائید نکرده اما مجله معروف vanityfair در شماره ماه سپتامبر خود، در گزارشی مفصل مدعی شده است که نازنین بنیادی با تام کروز روابط پنهانی دارد  و در گزارش خود بارها از او به عنوان خانم کروز یاد کرده است.
نازنین بنیادی کیست؟
شاید مشکل بتوان گفت که نازنین بنیادی دقیقاْ چه شغلی دارد و چه کاره است. او در بیست و دومین روز ماه می سال ۱۹۸۰ و در تهران بدنیا آمده است اما بیست روز پس از آغاز زندگی اش و همزمان با انقلاب سال ۱۳۵۷ به همراه خاواده اش راهی لندن شده است .
دایرة المعارف ویکی پدیا درباره این دختر مشهور ایرانی می نویسد:« والدین نازنین در بیستمین روز بعد از تولدش او را از ایران خارج کردند. او تا ۱۹ سالگی ساکن لندن بود و سپس به لس آنجلس آمریکا نقل مکان کرد.»
نازنین بنیادی در آمریکا در مقطع لیسانس و هنگامی که در دانشگاه کالیفرنیا در رشته زیست شناسی درس می خواند موفق به کسب جایزه «چانگ پی چون» می شود.
با این همه نازنین بازیگری را از ایام کودکی و در تلویزیون های انگلستان شروع کرده است. گرچه خود او در گفتگو با بی بی سی گفته است که در سنین جوانی در برنامه کودکان به نام «یرلی برث» حضور داشته. نازنین که اکنون در حال گذراندن دوره دکترای خود در دانشگاه تورنتو است در یکی از تبلیغات تلویزیونی مربوط به Nespresso به همراه جرج کلونی هنرپیشه معروف هالیوود ایفای نقش کرده است. او در سریالهای مختلفی تاکنون ایفای نقش کرده که معروفترین و آخرین آنها سریال کمدی How I met your mother  است که او در نقش نورا ‍ظاهر شده است.
او همینطور یکی از سخنگویان موسسه Amnesty International USA نیز هست.
در آخر قطعه فیلمی از حضور او در این سریال را می گذارم تا ببینید:

هیچ نظری موجود نیست: