۱۳۸۹ بهمن ۲۷, چهارشنبه

فردا شب با بانگ الله اکبر یاد شهدای 25 بهمن را گرامی می داریم

ندای سبز آزادی- هواداران جنبش سبز در ایران فردا شب با بانگ الله اکبر خود مصادره جنازه شهدای 25 بهمن توسط عمال کودتارا محکوم خواهند کرد.

به گزارش ندای سبز آزادی، قرار است فردا شب رأس ساعت 10 شب مردم سبز اندیش ایران با بانگ الله اکبر خود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای قیام 25 بهمن ماه، مصادره وقیحانه جنازه شهدای جنبش سبز را محکوم کنند.

ندای الله اکبر فردا شب رهروان سبز ایران زمین در حالی قرار است فردا شب در آسمان کشور طنین انداز شود که هم اکنون میرحسین موسوی و مهدی کروبی، رهبران جنبش سبز ایران در بی سابقه ترین حصارهای امنیتی به سر می برند و آخرین خبرها از اشغال منزل فرزند مهدی کروبی توسط عوامل اطلاعتی و امنیتی حکایت دارند.

تحلیلگران مسائل سیاسی در ایران معتقدند حضور گسترده آحاد مردم در تظاهرات 25 بهمن که پاسخ عملی آنان به فراخوان رهبران جنبش سبز بوده است، نیروهای خشونت گرای کودتاچی را به شدت عصبانی کرده است و آنان از وحشت تکرار حادثه 25 بهمن قصد خشن تر کردن صحنه منازعات سیاسی میان مردم و کودتاگران را دارند.

ندای الله اکبر مردم سبز اندیش ایران فردا در حالی طنین انداز خواهد شد که چکمه پوشان استبداد در روز 25 بهمن با شلیک مستقیم به شهید صانع ژاله و محمد مختاری آنان را به شهادت رساندند و وقیحانه با بسیجی معرفی کردن شهید ژاله و مصادره جنازه این شهید بزرگوار حتی به یاران و دوستان و خانواده آن مرحوم هم اجازه برگزاری مراسم تشییع جنازه را هم ندادند.

این همه در حالی اتفاق می افتد که قانع ژاله برادر این شهید سبز در گفتگو با رسانه ها اعلام کرده است که عمال کودتا با فریفتن وی عکس برادرش را برای طراحی کارت بسیجی از وی پس از کشتنش ، از او گرفته اند.

شهید صانع ژاله دانشجوی رشته نمایش دانشکده هنر روز 25 بهمن ماه به ضری گلوله عمال کودتا از پای درآمد.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

آقا با الله اکبر شبانه اتفاقی نمی افته 2ساله داریم الله اکبر میگیم باید رفت تو خیابون