۱۳۸۹ اسفند ۹, دوشنبه

ضرب و شتم میرحسین و انتقال کروبی با گونی به زندان مخفی پارچین

نمی دانم این خبر چقدر صحت دارد اما اطلاعات. نت نوشته است که میرحسین موسوی و مهدی کروبی را به غیرانسانی ترین وضعی به زندان مخفی پارچین منتقل کرده اند. بر اساس ادعای این وب سایت: رهبران جنبش سبز ایران، ساعت ۳ بامداد پنجشنبه 5 اسفند ماه ۱۳۸۹با تدابیر شدید امنیتی بوسیله تیم‌های اطلاعاتی و امنیتی سازمان اطلاعات سپاه به رهبری آخوند همیشه جلاد تاریکخانه ولایت فقیه محسنی‌‌اژه ای به زندانی زیرزمینی در منطقه نظامی پارچین که از لحاظ امنیتی تحت کنترل وزارت دفاع می‌باشد به همراه همسرانشان انتقال داده شده اند.
به نوشته این وب سایت: "  این در حالی است که به تائید منبع با وجدان خبر ، مهندس میرحسین موسوی کاملا در زمان پیاده شدن از خودرو آمبولانس مضروب و خون آلود بوده است و آقای مهدی کروبی با پاها و دستان بسته در داخل یک کسیه بزرگ و در صندوق عقب یک خودرو پژو به آنجا انتقال داده شده و پس از بیرون کشاندن بدن بی حرکت ایشان از کیسه و متعاقبا كشيدن بدن خون آلود و متورم ایشان روي زمين ؛ اجازه به کسی نمیدادند که ایشان را مورد شناسائی قرار دهد ولی این بدن خون آلود کسی بغییر از شیخ مبارز سبز فرزند آیت الله احمد کروبی یعنی مهدی کروبی نبوده است . منبع خبر تائید می کند که در زمان آوردن مهندس موسوی و كروبی که به فاصله 20 دقیقه یکی بعد از دیگری به آنجا انتقال داده شده اند همسران آنها با آنها نبوده‌ا‌ند و هر دو در مکانی نامعلومی دیگر در منطقه دماوند نگهداری می شوند ."

زندان مخفی پارچین همان زندانی است که خلبان اسرائیلی مفقود الاثر رو ن آراد و مامور اف بی آی امریکا که در جزیره کیش ربوده شد در آنجا نگهداری می شوند و این زندان کاملا زیر زمینی و در عمق ۴۵ متری زیر زمین قرار دادرد که بوسیله آسانسور تردد به داخل آن ممکن است.
به قول عبدالکریم سروش: " نفرین بر جمهوری کافرپرور اسلامی! "

۹ نظر:

ناشناس گفت...

از اینکه هنوز نفس میکشم شرمنده ام.

ناشناس گفت...

برای به چالش کشیدن رژیم پیشنهاد کاروان بالون سبز دارم میتوان از بلندگو های بزرگ برای پخش موزیک یار دبستانی و پخش اعلامیه یا فراخوان استفاده کتید.و همچنین بیرون آوردن مردم از خانه پیشنهاد قطع برق و آب تهران را دارم.

ناشناس گفت...

.....ننت آقای خامنه ای
مادرتو.........خامنه ای

ناشناس گفت...

yek marde azad bemirad behtar ast ta inke dar javabe chenin kari sokoot konad

ناشناس گفت...

اگه واقعا این اتفاق افتاده باشه، باید بریم بمیریم. کارمون شده تو اینترنت رجز خوندن
با این کار حکومت نشون داد که هر کاری دوست داره میکنه هیچ کس هم غلطی نمیتونه بکنه

وای بر ما ...

ناشناس گفت...

این خامنه ای عممه داره؟

ناشناس گفت...

be nszare man motasefane dige bayad to iran ma ham dast be ashob va zadan nirohaye bi maghze dolati ba bombhye saakhtagi va har chizi ke besh ona ro mohadem kard , chon onha nakade in tohmatha ro mizannd pass bayad neshon dad ke ma tahal kheli az khod gozashtagi kardim vali dige sokot jayez nist. dast be daste ham dahim va kasharemono az doshman begirim. m

ناشناس گفت...

be khoda sogand age madare 2 ta bache kochek nabodam hatman be khodam bomb mibastam va to majls ya har jaee ke in kesafata jam mishan , monfajer mishodam. ama man felan vzifehaeye mohemtari daram.vli vaghean delam kheili dard gerfte az in jenayataha. aya vaghean khodaee vojod darad????????????

ناشناس گفت...

آخرین خبر اینه: http://www.kaleme.com/1389/12/09/klm-49729/
سایت مورد تأیید موسوی اینا kaleme.com va sahamnews.org e