۱۳۸۹ بهمن ۲۶, سه‌شنبه

اوج وقاحت چکمه پوشان استبداد

ماجرای بسیجی بودن شهید ژاله که روز گذشته در خیابانهای تهران کشته شد و تصاحب جنازه اش توسط قاتلان او، اوج وقاحت و شناعت چکمه پوشان استبداد است. عین همان کاری که می خواستند با جنازه ندا آقا سلطان بکنند. این دیگر واقعن شرم آور است که رژیمی مخالفش را بکشد و بعد برایش لباس مشکی عزا به تن کند و کارت بسیجی بودنش را به کمک فناوری فتوشاپ در رسانه ها منتشر کند.
این عکس و نوشته اما گویای همه چیز است. تا کی چکمه پوشان استبداد فکر می کنند ملت نمی فهمند، الله اعلم:گفتنی است بسیج دانشجویی دانشگاه تهران پیش از این اعلام کرده است که فردا (چهارشنبه) برای شهید حوادث دیروز تهران، که دانشجوی دانشگاه هنر تهران بوده، مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد کرد.

در همین رابطه مسئول سیاسی بسیج دانشگاه تهران و علوم پزشکی به ایسنا گفت که مراسم تشیع پیکر شهید صانع ژاله، فردا (چهارشنبه) از ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح از مقابل سردر دانشگاه هنر تهران تا سردر دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
در بیانیه نمایندگان اکثریت مجلس که ساعتی پیش منتشر شد ادعا شده است که شهید حوادث ۲۵ بهمن، یک دانشجوی بسیجی بوده و مسئولیت مرگ او با میر حسین موسوی و مهدی کروبی است!

هیچ نظری موجود نیست: