۱۳۸۹ اسفند ۲, دوشنبه

و اینگونه حامد نور محمدی جاودانه شد

و اینگونه نخستین روز اسفند سال 1389 به تاریخ پیوست. با شهادت آن جوان شیرازی که در پاسداشت خون شهدای 25 بهمن، خونش شعله ای شد و در ظلمت استبداد شکفت و بار دیگر چهره کریه هیولای زشت کردار خشونت طلبان را نمایان ساخت. "حامد نورمحمدی"، که شهادتش نور دیگری بود بر خانه خفاشان و سیه دلان تاریک اندیش.
حامد نور محمدی دانشجو بود. چونانکه صانع ژاله. چونانکه ندا آقا سلطان. حامد نور محمدی جوان بود. چونانکه محمد مختاری. چونانکه سهراب اعرابی. چونانکه محمد کامرانی فر. چونانکه محسن روح الامینی. چونانکه امیر جوادی فر. نوشته اند داشنجوی ترم چهارم رشته زیست شناسی دانشگاه شیراز بوده است. جوانی اهل خرم آباد که چکمه پوشان استبداد او را از پل نمازی به پایین پرت کرده اند. حامد نور محمدی بسیجی نبود. این را می نویسم تا مبادا دوباره پیکری از شهدای پاکمان را بدزدند و به سرقت ببرند.
اول اسفند ماندگار شد به خون این جوان خرم آبادی که تنها گناهش آزادیخواهی اش بود. شهادت حامد نوری، مرگ سارقان پیکر شهدای 25 بهمن است. آنان که از پیکر شهدای سبز ما هم می هراسند و هر خونی که از ما می ریزند، تیشه ای صعب تر بر ریشه پوسیده استبدادیشان خواهد زد.
اول اسفند جاودانه شد به قیام سرافرازان ایرانی. آنانکه در تهران، شیراز، رشت ، اصفهان ، سنندج، کرمانشاه و مهاباد، پنجه ای دیگر بر چهره استبداد کشیدند و عربده های بلند تر امروز استبدادیان از همین روست. که این عربده جویی ها با دستگیریهای پی در پی هم هراسشان را تسکین نمی دهد. به همین خاطر هم هست که استبدادیان این همه جوان را دستگیر کرده و به زندان افکنده اند.
اول اسفند در تاریخ ایران زمین مانا شد. چه، نمایشی خیره کننده از بلوغ فکری و سیاسی مردمی بود که نشان دادند که خود رهبران واقعی این جنبش اند و با حصر و زندان افکندن این و آن، نهضت سبز آزادی خواهی و آزاد اندیشی شان متوقف نمی شود.
اول اسفند روز ناکامی استبدادیان دروغ پردازی بود که چنان در انبوه دروغهای خود غرق شده اند که دیگر هیچ حرف راستی را نمی توانند بشنوند و باور کنند. از سر همین دروغ پردازی و خودفریبی های پی در پی است که سردمداران بلندگوهای خبرچین و آتش بیار معرکه شان دائمن فریاد می زنند که "شهر در امن و امان است!" تا مبادا هراسهای روز افزون دیکتاتورهای بزرگ و کوچک با دیدن روزنه ای از حقیقت فوران کند. از سر همین فرو بردن کبک وار سرشان در برف است که نمی توانند ببینند و بشنوند که حضور مردم چنان پر صلابت بوده است که به گفته خودشان تنها در رشت 150 نفر در اول اسفند ماه امسال بازداشت شده اند و موج دستگیریها در تهران چنان گسترده بوده است که کار به دستگیری فرزندان سرداران سپاه قدس هم کشیده شده است.
نخستین روز اسفند ماه سربلند در تاریخ من و تو می ماند. چنانکه 25 خرداد. چنانکه 25 بهمن. چنانکه تمام روزهای حضور سبز ما بر بلندای غرور و افتخار که اینک نسل من و تو نقش خود را در برابر آئینه زمان بازی کرده ایم.
نخستین روز اسفند روز سرافرازی من و توست که تمام دیکتاتورهای کوچک و بزرگ سرزمین مان را به خون پاک سرو ایستاده ای چون " حامد نور محمدی " رسوا کردیم و اینک ادامه راه که فرا می خواند ما را که حق گرفتنی است!
رهبران ما اینک به خودخواهی دیکتاتورهای کوتاه قامت و کوته اندیش سرزمین مان محصور شده اند و نهضت سبزمان رهبرش اکنون محمد مختاری است. صانع ژاله است. حامد نور محمدی است و آن جوان شجاع و شیر دلی که 25 بهمن دلیرانه آسمان کودتاگران ترسو را سبز کرد.
دیوار شب ترک خورده است و سپیده امید به برکت خون جوانانی چون صانع ژاله و محمد مختاری و حامد نورمحمدی، اینک بر تارک روزگار ما نهالی گشته است سربلند و سرافراز. اندکی صبر ! سحر نزدیک است!

۴ نظر:

ناشناس گفت...

تو فردوسی کار کردی نازنین

ناشناس گفت...

مهم مهم-این طرح فراخوان توسط جمعی از فعالان جنبش سبز بررسی شده که در صورت تایید و اجرا رژیم ضربه سختی از جنبش سبز خواهد خوردو به اطلاع میرساند برخی از مقامات امنیتی بااطلاع از این طرح در وحشت و ترس بی سابقه ایی فرو رفته اند و هیچ راهکاری امنیتی برای مقابله با این طرح ندارند و به حالت انفعال در آمده اند. فراخوان دهه خشم از 15 اسفند تا 24 اسفند(جهرشنبه سوری).9 روز اول تظاهرات سراسری و آرام در تمام ایران و در روز آخر در صورت کوتاه نیامدن رژیم به خواسته هایمان در روز آخر چهارشنبه سوری با تمام تجهیزات (کوکتل مولوتف و نارنجک دستی) به نبرد نیروهای سرکوب گر می رویم و هر محله پاسگاه و اماکن دولتی منطقه خود را به تصرف در می آورد یا آتش میزند .قابل ذکر است که در صورت اجرای طرح به دلیل اینکه 9 روز نیروهای سرکوب گر آماده باش بوده اند به دلیل خستگی و فرسودگی توان مقابله با چهارشنبه سوری را نخواهد داشت و بهترین فرصت برای ضربه زدن به رژیم می باشد.این همان مدل مبارزه ای است که کشورهای مصر تونس لیبی به صورت موفقیت آمیز اجرا کرده اند تا وقتی که رژیم قدرت تصرف شهر توسط مردم را نبیند هرکز در برابر تظاهرات مسالمت آمیز مردم کوتاه نخواهد آمد و توجهی به خواسته هایمان نخواهد کرد لذا ما جمعی از فغالین جنبش سبز تقاضا داریم هر چه سریعتر برای اجرای این طرح ضربتی اطلاع رسانی و تبلیغ کنید و به مشاورین آقای موسوی و کروبی اطلاع دهید .قراخوان دهه خشم 15 اسفند تا 24 اسفند (چهرشنبه سوری)

ناشناس گفت...

شاگرد آیت الله قاضی :
آن گروه که آخرتشان مقدم به دنیا است ، دور و بر آقای خامنه ای جمع هستند ...

http://salehat.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=66:1389-06-26-06-53-44&catid=45:nazar-bozorgan

ناشناس گفت...

viva khorramabad