۱۳۹۰ تیر ۲۲, چهارشنبه

هواپیمای ایرباس ایران در بریتانیا توقیف شد!

این همه الدرم بلدرم مقامات امنیتی رژیم سلطانی سلطان خامنه ای، حاصلی جز آبروریزی های هر روزه برای نام و اعتبار ایران و ایرانی نداشته و ندارد. نمونه آخرش توقیف هواپیمای ایرباس ایران در انگلستان است که بولتن نیوز از آن خبر داده است.
به نوشته وب سایت دیگربان به نقل از « بولتن نیوز » هواپیمای ایرباس «ماهان» در فرودگاه بیرمنگام به دستور مقام‌های بریتانیایی توقیف شده است.
این سایت به نقل از بولتن نیوز نوشته که «هواپیمای ایرباس آ ۳۱۰–اف a ۳۱۰-f - ojhh پارک شده در محوطه شماره ۸۱ فرودگاه بیرمنگام به دستور دادگاه بریتانیا توقیف شده است.»
این سایت افزوده که هواپیمای مذکور با درخواست کمپانی «gecas» که «راه حل‌های سرمایه‌گذاری و همچنین فاینانس خرید هواپیما را انجام می‌دهد»، صورت گرفته است.
«بولتن‌نیوز» اضافه کرده است: «سه فروند هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ شرکت هواپیمایی ماهان که توسط دلالی به نام وحید علاقه‌بند خریداری شده بود٬ اکنون در فرودگاه امام زمین‌گیر شده‌اند.»
این سایت نوشته که قیمت این هواپیما‌ها با وجود دسته‌دوم بودن آن‌ها ۲۷۵ میلیون دلار است و از آنجا که شرکت «gecas» پول این هواپیما‌ها را دریافت نکرده٬ هوایپیمای ایرباس ماهان در بیرمنگام را توقیف کرده است.
«بولتن‌نیوز» در ادامه نوشته که «اکنون دفتر صنایع و امنیت انگلستان، شرکت فرانسوی ایرانی هوانوردی زرند را نیز مورد سوال قرار داده و تحقیقات در مورد این شرکت را آغاز کرده است.»
شرکت هوانوردی «زرند» شرکت لیزینگ کننده هواپیمای ایرباس توقیف شده در بیرمنگام انگلستان است.
البته این خبر را بولتن نیوز معلوم نیست به چه دلیلی از روی سایتش حذف کرده است. ظاهراً اعلام چنین خبرهایی به مذاق حضرت سلطان خوش نمی آید!

۱ نظر:

ناشناس گفت...

جناب فراهانی ژست با سیگار خیلی وقت است که از مد افتاده است...! لابد بسیجیه هم باید با باطومش ژست بگیره و متجاوز به عنف هم با آلت جرمش !! شاید اگر با قلمتان ژست میگرفتید بیشتر به درک شخصیت دبیری شما کمک میکرد.