۱۳۹۰ تیر ۳۱, جمعه

پخش فیلم سکسی در یکی از مساجد تهران در حین وعظ و قرآن خوانی یک روحانی!

خواندن بعضی از خبرها بیشتر آدم را به فکر فرو می برد تا اینکه او را شوکه کند. مثل خبر پخش فیلم سوپر در مراسم ختم یک بانوی جان باخته در مسجدی در تهران! آنهم در حالی که یک روحانی مشغول موعظه خانواده عزادار بوده است!
ماجرا از این قرار بوده که هنگام سخنرانی و وعظ یک روحانی و ختم قرآن در حین برگزاری مراسم ختم یك خانم مسن، حدود ده دقیقه فیلمی سکسی ر وی پرده سالن به نمایش در می آید.
ظاهراًمسئول صوتی و تصویری در حال تماشای فیلمی سکسی بر روی دستگاه خود بوده، غافل از این كه خروجی دستگاه وی به ویدئو پروژكشن سالن ختم هم متصل بوده و همزمان فیلم بدون صدا روی پرده پشت سخنران در حال نمایش بوده است.
بامزه اینجاست که موضوع با واكنش سریع مردان حاضر در سالن مواجه نمی‌شود و صاحبان عزا هم كه در خارج سالن برای خوشامدگویی ایستاده بودند، بعد از دقایقی از طریق خانمهای مجلس از موضوع مطلع می‌‌شوند و تا پیدا كردن مسوولان مسجد و رفتن به اتاق مسوول صوتی و تصویری و قطع پخش فیلم، حدود ده دقیقه طول می‌كشد كه موجب عصبانیت صاحبان عزا می‌شود.
آنچه باعث می شود تا با خواندن این خبر آدمی به فکر فرو برود این سئوال کلیشه ای است که چطور در جامعه ای که حکومتش این همه بر بگیر و ببند و جداسازی زن و مرد و پیاده کردن احکام اسلامی به شیوه 1400 سال پیش اصرار دارد، این اتفاق رخ می دهد؟ آیا این اتفاق نشان دهنده بلا اثر بودن این همه سختگیری و این همه اصرار بر دخالت در زندگی عادی مردم نیست؟ آیا این اتفاق نشان دهنده مشک دار و مسئله دار بودن مدعیان دین در این سرزمین نیست؟
پ.ن : سایتهای اصولگرا این خبر را پاستوریزه شده منتشر کرده اند:
http://www.ayandenews.com/news/33249

هیچ نظری موجود نیست: