۱۳۹۰ تیر ۱۵, چهارشنبه

آسوده بخواب مقام معظم! یگانه دخترک پنج ساله با پدرش کارگری می کند!


به چهره این دختر خوب نگاه کن حضرت سلطان خامنه ای! ببین این دختر پنج ساله نامش یگانه است! اشتباه نکنید حضرت سلطان، یگانه این عکس را در مهدکودک نیانداخته است قربان! این عکس را از او در حین کارگری ساختمان انداخته اند. حضرت سلطان که هفت میلیارد دلار پول نفت را صدقه سر مسلمانان هند، دور ریخته اید، پدر یگانه درباره دخترش به خبرنگاران گفته است: «   چون کسي را ندارم مجبورم دخترم را روزانه به سر ساختمان بیاورم که با توجه به اینکه زمان رفت و آمدم به شهر مامازن 6 ساعت است به شدت دخترم خسته و اذیت می شود. »
جناب معظم! پدر یگانه می‌گوید: در مامازن یک اتاق اجاره کرده که ماهانه 100 هزار تومان اجاره می‌دهد و چون يگانه را روزها سر ساختمان مي‌آورم، او نيز پا به پاي من كار مي‌كند و فعاليت‌هاي سبكي همچون حمل‌ كيسه‌هاي مصالح ساختماني را انجام مي‌دهد. جناب سلطان! یگانه چند روز پیش به خاطر گرد و خاک ناشی از گچ و سیمان مریض شده و یک شب تمام تب کرده است.
حضرت معظم! یگانه به خبرنگاران گفته است « پدرم مریض است و پول نداریم. من هر روز با او می‌آیم که در خانه تنها نباشم. پدرم پایش درد می‌کند هر وقت کیسه‌های سیمان را بلند می‌کند اذیت می‌شود و شب‌ها از شدت درد خوابش نمی‌برد. من زور ندارم، اما کمکش می‌کنم که کمتر اذیت شود.» می دانم که حفظ بیضه اسلام برای شما مهمتر است حضرت برتری ! اما خانه‌ یگانه خیلی دور است  و خودش می گوید که « ما در خانه‌مان یخچال و تلویزیون و تلفن نداریم. »
جناب سلطان که تولدتان را با یاعلی آغاز فرموده اید آیا می دانید که علی برای این کودکان زار زار می گریست؟ برایتان متاسفم مقام معظم! که مملکتتان آنقدر گل و بلبل است که یگانه مجبور است دستهای ظریفش را لای سیمان و آجر و آهن پر خراش کند! راحت بخوابید جناب سلطان! همه چیز مرتب است! فتنه سبز سرکوب شده است و میرحسین و زهرا رهنورد و مهدی کروبی و فاطمه کروبی دربندند و احمد زید آبادی و مسعود باستانی هم در زندان اوینند و کسی نیست که برای یگانه بنویسد و مزاحم شما شود! آسوده بخوابید والا مقام! یگانه امشب را از خستگی نیمه جان به خواب می رود!
پ.ن : این نوشته بر اساس خبری است که در روزنامه دنیای اقتصاد امروز به چاپ رسیده است:
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?%40=260214

۱۰ نظر:

ناشناس گفت...

marge bar khamnei haramzade

ناشناس گفت...

خیلی این مطلب دردناک را قشنگ رساندید.
لعنت به همشون

ناشناس گفت...

Islam is the reason for this Shit

ناشناس گفت...

Would you please advise me how can I reach out to the father of this little girl? I appreciate your help.
Kind Regards,
S.C

ناشناس گفت...

چقدر هم خوشگله اين دختر كوچولو
خدايا كمكش كن كه آينده اي بهتر از حالش داشته باشد

ناشناس گفت...

It is very heart breaking
Shame on Khamenei and Ahmadinejad,etc

ناشناس گفت...

خواهشمندم اگر کسی از پدر این دختر بی گناه اطلاعی در دست داره بیاد بگه .در ضمن مامازن در کدام قسمت ایران واقع شده.

ناشناس گفت...

تف به عمامت خامنه ای کثیف. تف به ناموس اون بسیجی که اینو میخونه و دردش نمیگیره.

ناشناس گفت...

تلفن تماس و آدرس محل سكونت پدر يگانه در گروه مسكن روزنامه دنياي‌اقتصاد موجود است.

ناشناس گفت...

ای که هر دم، دم ز حیدر میزنی
بر یتیمان علی سر می زنی؟
بر یتیمان علی پرداختن
بهتر از هفتاد مسجد ساختن