۱۳۹۰ تیر ۱۱, شنبه

کبری در انتقام از پدرش، با اسید او را کور کرد!

خبر تکان دهنده اما واقعی است. تکان دهنده است چون این ماجرا در سراب اتفاق افتاده است و نه در تهران یا یکی از شهرهای بزرگ ایران. دختری که مورد تجاوز پدرش قرار گرفته بود با پاشیدن اسید بر صورت پدرش از او انتقام گرفت. این حادثه وحشتناک را خبرگزاری مهر به صورتی بی سر و ته منتشر کرده است.
دادستان سراب از وقوع یک مورد اسیدپاشی در سراب خبر داد که طی آن پدری قربانی کینه دختر شد. محمد شکری گفته است: دختری به نام کبری سوی صورت پدرش اسید پاشیده و این حادثه موجب از بین رفتن بینایی یک چشم و آسیب دیدن شدید پوست صورت و گردن پدر شده است. 
هرچند که پدر از شکایت خود صرف نظر کرده اما پرونده بعد از پایان تحقیقات در اختیار قاضی دادگستری قرار خواهد گرفت تا جنبه های عمومی جرم مورد بررسی قرار گیرد. خبرنگار مهر در سراب در گفتگو با دختری که با عمل خود بینایی پدرش را نشانه رفته بود به بررسی چگونگی ماجرا پرداخته است و متن گفتگوی خود را سانسور شده منتشر کرده است.
اصل حادثه از این قرار است که کبری را پدرش در سن 17 سالگی به زور به یکی از دوستان معتادش شوهر می دهد و دخترک خسته از اذیت و آزار شوهر معتادش به خانه پدرش باز می گردد و با وسوسه پدر مواجه می شود و پس از آنکه پدر به او به زور تجاوز می کند، درصدد انتقام از وی بر می آید و با پاشیدن اسید بر صورت وی، او را کور می کند!


هیچ نظری موجود نیست: