۱۳۹۰ مرداد ۲, یکشنبه

ترور داریوش رضایی نژاد، مشکوک تر از آن است که ما فکر می کنیم!

کافی است نام داریوش رضایی نژاد را در فیس بوک جستجو کنید تا متوجه شوید، چقدر ترور او مشکوک است! دوستان رضایی نژاد همگی از طرفداران برنامه پارازیت صدای آمریکا هستند و علاقه مندی هایشان خیلی به علاقه مندی های  طرفداران جنبش سبز نزدیک است. همین انگیزه باعث شد تا سراغ یکی از دوستانش در صفحه فیس بوک بروم و از او سئوالاتی را درباره این دانشجوی ترور شده بپرسم. گرچه به این دوست نادیده که از نزدیکترین دوستان داریوش رضایی نژاد است قول داده ام که متن گفتگوی فیس بوکی مان را منتشر نکنم، اما دست کم توانستم وی را راضی بکنم که در اینجا و نه رسانه های دیگر، بنویسم که داریوش رضایی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری دور دهم به میرحسین موسوی رای داده بود و از منتقدان سر سخت حوادث پس از انتخابات بود و چندان میانه ای با نیروهای افراطی حامی خامنه ای نداشت!
همه اینها یک طرف، این موضوع هم یک طرف که ساعاتی پس از ادعای خبرگزاری فارس مبنی بر همکاری وی با وزارت دفاع، معاون وزارت علوم دولت کودتا در گفت و گو با مهر ارتباط سازمان یافته این دانشجوی دانشگاه خواجه نصیر با وزارت دفاع را رد کرده است.
ضمن اینکه بنا به ادعای دوست داریوش رضایی نژاد، او قرار بود بزودی راهی آلمان شود. این موضوع را معاون وزیر علوم دولت کودتا در گفتگو با خبرگزاری مهر تائید کرده و گفته « قرار بود که وی بخشی از کار عملی اش را در آلمان بگذراند. » ( نقل به مضمون )
اینجا عکسی از این دانشجوی بیگناه می گذارم که به همراه همسر و تنها دخترش است. ظاهر این خانواده به هیچ وجه با نیروهای امنیتی سلطان خامنه ای همخوانی ندارد!

۷ نظر:

ناشناس گفت...

man motmaen nistam valii ,chanta etlaaty dar canada hastan ke onam doctore hastan va bahashon ke harf mizani fkr mikoni akhare zed enghelaban,
be har hal man chizi az dariush nemidonam vali nazaramo goftam

ناشناس گفت...

رفيق برات واقعا متاسفم!براي اين فكر مريضت واقعا متاسفم.كاش لا اقل به تحليلهات يه كم عمق ميدادي،راستي چند تا سطل آشغال آتيش زدي؟

ناشناس گفت...

جهانی را تصور کن، پر از لبخند و آزادی!
لبالب از گل و بوسه، پر از تکرار آبادی!
خیلی غم انگیزه!خدا رحمتش کنه ...

سوشيا نت -پ گفت...

اقا ي جلا لي فراها ني چرا با كمك كرد ن به امثا ل من كه عا شق نو شتنيم اما حا مي نداريم تلا ش نمي كنيد تحريريه رو روشن كنيد .لا اقل ذكا ت رو زنا مه نگا ري رو بجا بيا ريد منونم behin_311@yahoo.com

ناشناس گفت...

این رژیم هر کاری بکنه ترور نمیکنه....
ممکنه یه پلیس یا یه بسیجی در حق مردم ظلم کنه..... اما ترور امکان نداره..
چون از این عرضه ها ندارن....
شک نکنید کار فراماسوناست همونایی که میدونن ایران در حال پیشرفت.....
دیگه کاری نمیتونن بکنن اومدن دانشمندارو بکشن
آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
برای این دانشجوهای نخبه محافظ بزارید دو تا سرباز بزارید...اه

ناشناس گفت...

سلام.داريوش ازادي خواه.با سواد و صريح بود.او كارمند رسمي صنايع دفاع بود.و اكه نكاهي به فيسبوكش بندازي عقايدش اشكار ميشه

ناشناس گفت...

سلام .من آدم مذهبی نیستم و جالب بدونید که شوهرم انگلیسی هست . اینو میگم که فکر نکنید بچه شهید یا بسیجیم. ولی وقتی تحلیلتونو خوندم واقعن متاسف شدم از تفکر و تحلیل ضعیف و بی مبنا تون .یعنی چقدر آدم میتونه نسبت به وطنش بی معرفت باشه که چنین ارزشهایی رو زیره سوال ببره! حیفه برادر من. با این کارا نه تنها مبارزه نمیکنید بلکه طرفداراتونم از دست میدید.