۱۳۹۰ تیر ۲۶, یکشنبه

تلفات سنگین نیروهای نظامی جمهوری اسلامی و پژاک در درگیریهای شنبه شب!

در سکوت خبری رسانه های داخلی، وب سایت العربیه خبر از درگیری شدید میان نیروهای کرد افراطی با نیروهای نظامی جمهوری اسلامی داده است و نوشته: « نیمه شب شنبه 25 تیرماه منطقه مرزی میان ایران و عراق شاهد درگیری های خونبار میان نیروهای گروه مسلح کرد حزب حیات کردستان "پژاک" و نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران بود که به وقوع تلفات میان دو طرف درگیری انجامید. »
از سوی دیگر شیرزاد کمانگر سخنگوی پژاک یکشنبه در گفت و گو با "خبرگزاری فرانسه" اظهار داشت: "درگیری های خونین نیمه شب گذشته میان نیروهای حزب ما و ارتش ایران در گرفت که به زخمی شدن شماری از افراد ما و کشته و زخمی شدن ده ها نفر از نیروهای ارتش ایران انجامید."
به گفته  سخنگوی پژاک "همزان با درگیری ها ارتش ایران از آتش توپخانه بهره می برد که از ده ساعت گذشته تا کنون ادامه دارد."
محل وقوع درگیری به گفته این مسئول در حزب پژاک حومه منطقه پنجوین واقع در 50 کیلومتری شهر سلیمانه کردستان عراق است.
البته هنوز معلوم نشده است که چند نفر در این درگیری کشته شده است، اما با این نحوه پوشش خبر به نظر میزان تلفات هر دو طرف سنگین بوده است!

۴ نظر:

ناشناس گفت...

دروغگو تو اصلا می دانی ده ها نفر چند نفر می شود؟ که دری وری می بافی خجالت بکش اینقدر احمقانه با اعداد بازی نکن تو داری از مرگ وکشتن حرف می زنی واین بزرگنمایی یعنی اینکه تو جیمز باند طرفدار جنگ وخشونت وتروریسم هستی این ژست های آبدوغ خیاری را هم نگیر خشونت گرا وجنگ طلب........ بروکنار بزارباد بیاد........

ناشناس گفت...

خامنه ای چون خواهر جنده اش ( بدری خامنه ای ) عضو سازمان تروریستی مجاهدین خلق و ساکن پادگان نظامی تروریستی اشرف بوده نمی خواهد این پادگان تروریستی را که در نزدیک مرز ایران قرار دارد و خطر عمده برای امنیت ایران بشمار میرود بسته شود زیرا میترسد رجوی عکس های لختی و سکسی خواهرش را در حال سکس با او را منتشر کند.
هر کشوری اگر پادگان تروریستی در نزدیک مرزهایش باشد با یک اخطار ده روزه برای تخلیه یا بدون اخطار آن را بمباران میکند.
چرا ارتش ایران و نیروی هوایی ارتش این پادگان تروریستی را که سابقه حمله به مرزهای ایران وکشتن هزاران سرباز و صدها افسرارتش ایران را دارد را بمباران نمی کنند؟ آیا باز هم منتظر قدرت گرفتن و حمله مجدد آنان به مرزهای ایران و کشتن سربازان و افسران شجاع و مردم ایران هستید؟
ارتش ایران باید با اخطار و اولتیماتوم ۱۰ روزه این پادگان تروریستی را تعطیل کند و افراد موجود در آنرا تحویل گیرد یا افراد موجود در آن همانطوری که رفته اند به دیگر کشورها فرار کنند٬ و در غیر این صورت این پادگان تروریستی را بمباران نماید.
هیچ کشوری در جهان وجود یک پادگان تروریستی را در نزدیک مرزهایش را حتی برای یک لحظه تحمل نمیکند مگر اینکه دولت و حاکمان آن کشور با آن تروریستها روابط و منافع مشترک سری داشته باشد.

ناشناس گفت...

پژاک تنها نیروی ضد جمهوری اسلامیست که هر روز برای ازادی با نیروهای ضد انسانی جمهوری اسلامی ، در جنگ است.

Persical گفت...

دم کردها گرم . از تمام ایرانیا فقط مردانگی در کردها مانده . خا ر مادر پاسدارا را گهیدند.