۱۳۸۹ اسفند ۱۶, دوشنبه

مهدی طائب: به بعضی ها در خارج پول دادیم تا به میرحسین موسوی و اعدامهای 67 گیر بدهند

نمی دانم این خبر چقدر صحت دارد اما وبلاگی تحت عنوان کافی شاپ سبز، متن حرفهای حسین طائب در حوزه علمیه قم را منتشر کرده است که در آن فرمانده بسیج به نکات جالبی اشاره می کند. خواندن این متن خالی از فایده نیست. اما مهمترین بخش صحبتهای او در این سخنرانی نکته ای است که من مدتهاست که به آن یقین دارم. او در جایی از سخنانش می گوید: " یکی از نقطه ضعف‌های فتنه‌گران، جاه‌طلبی آنهاست و اصلا این فتنه، فتنه‌ی جاه‌طلبان است و ما هم روی همین کار کردیم؛ مثلا نقطه ضعف موسوی در خارج این است که در سالهای اعدام گسترده ضد انقلاب، نخست‌وزیر بوده است، اگر بخواهد آن دوره را نفی کند، حضرت امام را نفی کرده چون ایشان دستور داده و این باعث می‌شود ارادتمندان امام در داخل کشور که متاسفانه هنوز موسوی را قبول دارند و انحراف او را باور نکرده‌اند از او فاصله بگیرند و اگر هم بخواهد تایید یا سکوت کند اپوزوسیون خارج کشور را که همه بر محور سران فتنه متحد شده‌اند از دست می‌دهد، کافی است شما یکی از این عناصر ضد انقلاب که هم کینه حضرت امام را به دل داشته باشد و هم جاه‌طلب باشد را غیر مستقیم اجیر کنید، پول یک‌ سایتی، چیزی را به او بدهید، تأمین‌اش کنید و شیرش کنید که هر روز از آن اعدام‌ها بنویسد و از موسوی و سران فتنه بخواهد اظهارنظر کند، خوب ما این کار را کردیم، گرفت و بین خودشان الان معضل شده است، برنامه‌های دیگری هم داریم که مصداق مکر الهی این انقلاب است. "
بقیه حرفهای این روحانی افراطی و خشونت طلب را می توانید اینجا بخوانید:
http://greencoffeeshop.wordpress.com/2011/03/07/بولتن-محرمانه-بسیج-مدرسه-علمیه-الهادی/

۱۱ نظر:

ناشناس گفت...

فکر کنم خود شما جزو همون آدما باشید
برو خر خودتی چقدر گرفتی
البته من که بدم نیومد چون من اینطرفیم نه اون طرفی

ناشناس گفت...

این آدم مال این حرفها نیست و تابلو که داره مزخرف میگه و شرح رشادت های نکرده میده تا با پخش شدن این حرف، تفرقه بندازه. خود پخش شدن این حرف یعنی تفرقه

kambiz.akhavan گفت...

خیلی واضحه که این خبر جعلیه. موسوی و طرفداران ابله تر از خودش با پخش این خبر میخوان از جواب گویی به اینکه موسوی دستش به خون جوانان در رابطه با اعدامهای سال 67آلوده ست, شانه خالی کنند. همه میدونند که موسوی از فرزندان خمینی و مرید اوست. این شخص در جنایت سال 67 شرکت داشته و باید روزی محاکمه شود.او چون خوب میداند که سرنگونی جمهوری اسلامی برابر است با سرنگونی خودش, پس هیچگاه خواهان براندازی رژیم نیست.

of here and there! گفت...

ای سیستم همیشه از تخریب و جاسوس سازی و ایجاد فضای شک و بدگمانی استفاده کرده و خواهد کرد. به قول قدیمی ها شنونده باید هشیار باشه. آردم هیچ ججوری نباید آب به آسیاب اینها بریزه. حتی تو گفتن یک جمله هم باید دقت کنه.

مرد پارسي گفت...
این نظر توسط نویسنده حذف شده است.
مرد پارسي گفت...

لطفا مشخصات بنده نمایش داده نشود در کامنت قبلی

ناشناس گفت...

وقتی این آخوندهای ابله را عشق اطلاعاتی بازی میگیرد، دیگر به هر حرف احمقانه ای رو می آورند تا خود را ۰۰۷ نظام ولایی و جیمز باند عظما نشان دهند. لازم نیست که به کسی پول بدهند که راجع به قتل عام ۶۷ به میر حسین "گیر " بدهد. اولا که این قتل عام کار تمامی نظام است و تمامی این نظام را به مسیر بی بازگشت انداخته است. از ان گذشته این قتل عام تبدیل به الگویی شد که قتل عام های دیگر را به همراه آورد. از خاوران تا کهریزک راه زیادی نیست. برای اصلاح این مسیر چاره ای جز بازگشت به نقطه اولیه و اصلاح ان خشت کج اولیه نیست که یکی از ان خشتهای کج قتل عام ۶۷ است.
البته این درست است که آقای موسوی نمیتواند براحتی قتل عام ۶۷ را محکوم کرده و راجع به ان توضیح دهد و این از مشخصات دوران رادیکالیزه شدن مبارزه میباشد که وسط بازان دیگر نمیتوانند روی شکافها، مانور دهند. اتفاقا از جمله بهمین دلیل است که این نظام اصلاح پذیر نیست. آقای موسوی به عنوان اصلاح طلب این رژیم، هر کاری که بکند و هر موضعی که بگیرد، یا وی را از پشتوانه مردمی اش محروم میکند و یا از جایگاهش در نظام. این زمان دیگر سال ۵۷ و زمان خمینی نیست که بتوان هر قولی داد و هر حرفی زد و بعد هم بلافاصله خلاف آنرا گفت.

ناشناس گفت...

احتمالا ... شعر است .

ناشناس گفت...

با سپاس
به عقیده بنده و بر مشاهداتی که دارم بساری از افراد زندانی پیشین و خانواده های انان کشته شدگان، در این جنبش شرکت دارند. لیکن ان دسته از مخالفان نظام که حاضر به همکاری با جنبش نیستند یا تفرقه می اندازند اگر نوجه های طایب ها نباشند، این دوستان تا زمانیکه با تجزیه و تحلیل این نظام و گروه بندی بافته های تشکیل دهنده ان،از بنیاد تا کنون، بدون دسته بندی های کلاسیک و عامیانه به عمق ان دستیابی نکنند، صادقانه و لیکن ساده وارانه این دیدگاهی که شما در موضوع اوردید، خواهند داشت. دانایی های دسته بندی متداول حزب اللهی،ملی مذهبی، چپی، مجاهدینی، ملی، سلطنتی بسیار ساده است. در اینکه پشت سر کشتار ها در هر مقطع زمانی چه نیرویی بوده ، تاریخ نویسان، سیاستمداران، محققین از هرگروهی از جامعه بایستی کندوکاو عمیقی بکنند و مخلصانه افراد عامی خود را اگاه کنند، و این کاری است که انجام داده نشده است. در غیر اینصورت اگر ما دنبال شخصی که طناب دار را میکشد بگردیم، فرمانده اعدام ها هنوز در پشت پرده به اجرای اعدام ها ادامه میدهد. با رفتن سعید امامی ها کشتارها تمام شد؟ نه، هنوز استاد اعظم مصباح پشت پرده است. انهایی که میپندارند در زمان نخست وزیری میرحسین وی حتی یک در صد توانایی، یا دانایی و تاثیر میتوانست در اعدام ها داشته باشد، بسیار ساده اندیشند. و حتی استعفای وی نیز با اینکه وی را نامطلوب میدانستند پذیرفته نشد.
مزدک

ناشناس گفت...

حالا که موسوی و کروبی اصلا گم شده اند ولی اگر پیدا شوند بهتر است خودشان دیگر به صحرای کربلای خمینی جنایتکار و دوران طلایی او گریزی نزنند تا انشالله کسانی که فرزندانشان در دوران صدارت های این دو اعدام شده اند چیزی بیادشان نیاید. این براستی شرم آور است که هنوز هیچی نشده بخواهند دهن مردم را با این شایعات ببندند و دوران سرکوب و استبداد خمینی را به نام سبز تمدید کنند.
مرگ بر خامنه ای، لعنت بر خمینی، زنده باد یاد شهیدان راه آزادی ملت محروم ایران

ناشناس گفت...

این وقاحت بیش از حد است که بخواهیم کسی از بی عدالتی دوران حکومت آقای موسوی و کروب سخن نگوید و احتمالا به خمینی جنایتکار هم در آینده کاری نداشته باشد. شرم، شرم، شرم