۱۳۹۰ فروردین ۱۰, چهارشنبه

خانواده میرحسین: تا موسوی نیاید جنازه را تشییع نمی کنیم

برخلاف خبرهای منتشر شده، برخی منابع غبر رسمی خبر می دهند که خانواده میر اسماعیل موسوی هرگونه اقدام در مورد پیکر میر اسماعیل موسوی را، به حضور میرحسین منوط کرده اند.
بنا به اعلام ندای سبز آزادی در پی درگذشت میر اسماعیل موسوی، پدر میرحسین موسوی، خانواده آن مرحوم اعلام کرده اند پیش از هر اقدامی جهت جابجایی و تجهیز پیکر آن مرحوم، منتظر فرزند ارشد او، میر حسین هستند تا با نظر او اقدامات بعدی را انجام دهند.

این خانواده طی نامه ای به دادستان تهران، تقاضای رسمی خود را اعلام کرده اند و این درحالیست که میرحسین موسوی از روز ٢۵ بهمن به اتفاق همسرش زهرا رهنورد در حبس خانگی قرار دارد و به خانواده اش نیز اجازۀ دیدار با او داده نمی شود.
خانوادۀ موسوی امروز نامه ای به عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران نوشته و از او درخواست نموده اند تا امکان حضور میرحسین موسوی، همسرش و نیز دکتر شریف زادگان را برای مراسم تشییع، تدفین و بزرگداشت آن مرحوم را فراهم نماید.
این در حالیست که هنوز هیچ مقام رسمی مسئولیت حبس خانگی موسوی و همسرش را به عهده نگرفته است.
این در حالی است که وبسایت کلمه، فردا پنج شنبه مورخ ۱۰ فروردین از ساعت ۸ و سی دقیقه صبح پیکر مرحوم میر اسماعیل موسوی از مقابل منزلشان به نشانی خیابان ۱۵ خرداد غربی، درخونگاه، خیابان شهید اکبر نژاد،خیابان شیشه گران، کوچه صاحب اختیار تشییع می شود.
همچنین مراسم تدفین نیز در قطعه نهم بهشت زهرا انجام خواهد شد.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سلام دیدم کسی تو وبت نظر نمیذاره دلم سوخت گفتم یخورده برات نظر بزارم
تاریخ نشون داده که همیشه غلبه با عقل و منطق بوده و جهل همیشه محکوم به نابودی
در سیاست جنبش سبز چیزی جز جهل نیست چون ریشه این به اصطلاح جنبش در جهل بوده وبی منطقی
شمام اینقدر نا امید نباش
بدرود