۱۳۹۰ فروردین ۲, سه‌شنبه

نام احمد جنتی، مکارم شیرازی، مصباح یزدی، احمد خاتمی، محمد یزدی و علم الهدی، در فهرست مخالفان امام زمان!

بامزه است. واقعن بامزه است. ماری که خامنه ای رهبر ایران در آستین پروراند تا اصلاح طلبان و چهره هایی نظیر هاشمی رفسنجانی و میرحسین موسوی را از گردونه قدرت خارج کند، حالا قصد بلعیدن نزدیک ترین یاران خودش را دارد. به نظر می رسد پیش بینی رفسنجانی در سال 1388 و در نامه مشهورش که چند روز پیش از انتخابات ریاست جمهوری دور دهم منتشر شد، رفته رفته رنگ واقعیت به خود می گیرد.
حالا سه وب سایت نزدیک به دولت فهرستی را منتشر کرده اند که نام مخالفین ردیف اول " امام زمان " در زمان ظهورش در آن دیده می شود. احمد جنتی، محمدتقی مصباح یزدی، احمد علم‌الهدی، ناصر مکارم شیرازی، محمد یزدی و احمد خاتمی در این فهرست به عنوان روحانیونی که در زمان ظهور امام زمان به مقابله با وی برخواهند خواستف معرفی شده اند.
این سایت‌ها با انتشار یادداشت مشترکی که در انتقاد از موضع‌گیری این روحانیون علیه دولت محمود احمدی‌نژاد منتشر کرده‌اند، آنها را «پیرانی» خطاب کرده‌اند که تحت تاثیر خبر‌های دروغی قرار گرفته‌اند که منجر به بروز «فجایعی» در جمهوری اسلامی شده است.
این سایت‌ها در ادامه با دعوت از مردم برای انتقاد از این روحانیون نوشته‌اند: «احدی حق ندارد به بهانه بزرگی و سابقه افراد نسبت به بعضی مواضع آنها که ممکن است آینده انقلاب را به خطر بیاندازد سکوت کند.»
این سایت‌ها همچنین اضافه کرده‌اند که در «هنگامه ظهور یک گروه از مخالفان سرسخت امام عصر  بعضی از چهره‌های وجیه دینی هستند و لکن این واقعیت را هم در عصر نزدیک به ظهور نمی‌توان نادیده گرفت.»
شش روحانی نزدیک به علی خامنه‌ای که بسیاری از آنها نمایندگان وی در نهاد‌ها و سازمان‌های دینی و سیاسی هستند از زمان به قدرت رسیدن احمدی‌نژاد همواره انتقاد‌های تندی علیه اقدامات و تصمیمات دولت مطرح کرده‌اند.
انتقاد‌های این روحانیون در ماه‌های اخیر از اقدامات احمدی‌نژاد و نزدیکان وی افزایش یافته و علنی‌تر شده است و با گسترش این انتقاد‌ها نیز رسانه‌های حامی دولت حملات خود علیه این افراد و منتقدان دولت را افزایش داده‌اند.
به نظر می‌رسد اختلاف‌ها میان حامیان خامنه‌ای و احمدی‌نژاد در ماه‌های آتی و همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات مجلس افزایش قابل توجهی یابد.
من همیشه گفته ام که برگ برنده مشایی در انتخابات ریاست جمهوری سال 1392 اعلام کودتای انتخاباتی و تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 به فرمان خامنه ای به منظور کسب آراء بالاست. به نظرم بعد از نامه به خامنه ای و درخواست تعطیل شدن ولایت فقیه از سوی نزدیکان مشایی، انتشار این نامه قدم بعدی در همین راستاست.

۱ نظر:

sheeva گفت...

سلام امیدوارم که بالاخره مسئولین و روسای مملکتمون به عقل رسیده باشند و دست از بازی کردن با نیروی اتمی‌ کشیده باشند. این ژاپنیها که انقدر وارد بودند بدبخت شدند حالا چه برسد به ما که کارشناسانمون یه سری روسی هستند که مثل چینیها و ژاپنیها به خدا ایمان ندارند حالا چطور میشه دلشون به حال ما بسوزه.این همه نفت داریم این همه سد داریم اما تا مردم را به پودر تبدیل نکنند ول کن نیستند. من فدای ولایت فقیه و رهبرم نه این دولتیها.