۱۳۹۰ فروردین ۲۰, شنبه

خریداران کاپشن و خودروی احمدی نژاد چه کسانی هستند؟ دزدانی که به یکدیگر هدیه می دهند

واقعن بامزه است. دزدی که به دزد هدیه می دهد و خودش شاه دزد است و دزدان کوچکتر او را برگزیده امام زمان هم می دانند. ماجرای فروش خودروی محمود احمدی نژاد خاطرتان هست که چه شیادی کردند و چه خبرسازیهایی که بعله خودروی آقای کودتا 2.5 میلیارد تومان فروخته شد و پولش را قرار است بدهیم به مستضعفین و بهزیستی و ....!
حالا گندش درآمده که آقای خریدار برای خودش دزدی است سرگردنه که بیا و ببین. حالا معلوم شده است که آقای خریدار 1200 میلیارد تومان به شبکه بانکی کشور بدهکار است. 1200 میلیارد تومان!
فردا نیوز به نقل از هفته نامه 9 دی که متعلق به پاچه گیر مجلس و پاچه خوار آقای کودتا، حمید رسایی است نوشته که خریدار خودروی محمود احمدی‌نژاد در حال حاضر ۳۰ درصد سهام بانک گردشگری و ۳۴ درصد بانک سامان و بخشی از سهام ایران خودروی تبریز و شرکت هواپیمایی «آتا» را در اختیار دارد. این هفته نامه نوشته که این فرد در کارخانه‌های فولاد سهام دارد و قریب به ۱۲۰۰ میلیارد تومان به شبکه‌های بانکی کشور بدهکار است. گفته می‌شود که نامبرده جزو ۱۰ سرمایه دار بر‌تر کشور است.
گفته می‌شود وی با هماهنگی بقایی و کمک عبدالله گل توانسته است تا پوشش این خطوط هواپیمایی (آتا) را بگیرد. وی در کارخانه‌های فولاد سهام دارد و قریب به هزار و دویست میلیارد به شبکه‌های بنکی کشور بدهکار است. گفته می‌شود که نامبرده جزو ۱۰ سرمایه دار بر‌تر کشور است.
از سوي ديگر پیش از این نیز برخی سایت‌های خبری مدعی شده بودند خریدار کاپشن احمدی‌نژاد که پیشنهاد ۵۴ میلیون تومان برای این خرید را داده بود و گفتگوهایی نیز با رسانه‌ها نیز درباره اقدام خیرخواهانه خود داشته، فردی است به نام «مهدی ابراهیمی‌زاده» که فعالیت پررنگی در صنعت برج سازی و البته صنعت کنکور دارد.
مهدی ابراهیمی‌زاده متولد شهر بن در آلمان در مراسم تحویل خودروی رییس جمهور خطاب به برنده مزایده اظهار داشت: من به عنوان یکی از دوستداران و علاقه مندان به رییس جمهور ایران خریدار خودروی شخصی وی بودم.

وی همچنین اظهار داشت: پیشنهاد ۱۵۰هزار یورویی بالغ بر ۲۲۵ میلیون تومان از طرف من برای خرید خودروی رییس جمهور بوده است.
ابراهیمی‌زاده همچنین گفت: در اختیار داشتن کاپشن رییس جمهور من را برآن داشت تا با پرداخت ۵۴میلیون تومان آن را به دست بیاورم.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

خب بگو محمدرضا زنوزی هستش دیگه !
اگه بدونین توی این شرکت هایی که داره چه گندی بالا آورده ! به زمین و زمان رشو داده تا تونسته این همه وام بگیره !

ناشناس گفت...

زنوزی تا حدودا 12 سال پیش یک کارگر ساده در شرکت ایدم بوده که دیپلمش رو هم همین 6 سال پیش به زور پول خریده و حالا خودشو این جور گرفته ...

ناشناس گفت...

فقط بدونید که مهدی ابراهیم زاده برادر زن آقای جوکار ناشر گاج هستند و جناب ابراهیم زاده آه نداره که با ناله سودا کنه هر چه هست از جناب آقای جوکار که میلیارد ها تومان وام از بانک ها دریافت نموده اند و در شهر بن مغازه و خانه خریداری نموده اند جهت اطلاعاتبیشتر خانم ایشاه مریم ابراهیم زاده شهروند آلمان هستند و خود جوکار هم