۱۳۹۰ فروردین ۳۰, سه‌شنبه

آتش جنگ قدرت دامن هدیه تهرانی را هم گرفت

ظاهرن آتش جنگ قدرت دامن هدیه تهرانی را هم گرفته است. این بازیگر سرشناس ایرانی بنا بر آنچه که خبرگزاریهای ایران نوشته اند امروز برای شرکت در جلسه رسیدگی به پرونده مالی نمایشگاه عکسی که دو سال پیش برگزار کرده بود، به دادگاه رفته است.
شاکی پرونده هم البته طراح نمایشگاه عکس خانم تهرانی که آذرماه سال ۸۸ در تهران برگزار شد، از وی به خاطر عدم وصول چک مربوط به این نمایشگاه شکایت کرده است.
سنگچی، وکیل شاکی خانم تهرانی، امروز (سه شنبه ۳۰ فروردین) گفت: "هدیه تهرانی مدعی است توانایی پرداخت این پول را ندارد و سازمان میراث فرهنگی که پرداخت آن را تقبل کرده، باید پول را پرداخت کند."
به گفته وکیل شاکی، خانم تهرانی در اسفندماه گذشته از جنبه کیفری پرونده به تحمل یک سال زندان محکوم شده بود که دادگاه تجدید نظر او را تبرئه کرد؛ او از جنبه حقوقی هم به پرداخت ۳۴ میلیون تومان و خسارت تأخیر تأدیه محکوم شد که دادگاه امروز دادگاه تجدید نظر این جنبه پرونده اوست.
همزمان حسن محسنی، سخنگوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در ارتباط با "عدم پرداخت مبلغ نمایشگاه عکس" خانم تهرانی به خبرگزاری فارس گفت: "سازمان میراث فرهنگی هیچ قراردادی با هدیه تهرانی ندارد."

۱ نظر:

سعید گفت...

این ادبیات شما بیشتر شبیه بکش های شهر نوست. شما که جرات نداری حتی اسمت را هم بنویسی. اینطور که شما به آقای فراهانی فحش دادی انگار بیشتر مادرت به گا رفته.