۱۳۹۰ اردیبهشت ۴, یکشنبه

یک نماینده اصولگرا از احتمال تقلب در انتخابات خبر داد

جنگ دارد بالا می گیرد و روز به روز دو طرف دعوا که کودتای 1388 را با هماهنگی یکدیگر سامان دادند، دست آن یکی را زودتر از دیگری رو می کند. یکی می نویسد مداحان آقا مشکلات اخلاقی دارند و همسرانشان با آنها دچار مشکلند و دیگری خبر از احتمال تقلب در انتخابات می دهد.
در آخرین نمونه از این دست سایت آفتاب به نقل از نورالله حیدری نماینده اردل و فارسان نوشته «وقتی بخشی از بدنه دولت، خواسته یا ناخواسته سهوا یا عمدا برخلاف قانون عمل می‌کند، چطور مطمئن باشیم که انتخابات درستی را برگزار خواهند کرد؟»
به نوشته این سایت این بخشی از سخنان یکی از نمایندگان اصول‌گرای مجلس هشتم است. او یکی از نمایندگان منتقد دولت است که پس از اظهارات برخی مراجع و علما، از شکل‌گیری یک فرماسونری جدید در درون دولت ابراز نگرانی کرده و از تریبون مجلس به آن هشدار داد. او هرچند تمایلی به افشای اعضای این باند منحرف ندارد اما از رویکردهای انتخاباتی و غیرقانونی آنها پرد برداشت. پخش پول با عناوین مختلف اعم از کمک به مناطق محروم و توسعه ورزشگاه‌ها، تامین اعتبار برخی پروژه‌ها از سوی برخی دولت‌مردان به برخی نمایندگان مجلس، پروژه‌ای است که به گفته وی، می‌توان به آن «انگ سیاسی» زد.
من باز هم تاکید می کنم که آخر این دعوا بر ملا شدن تقلبات گسترده در انتخابات توسط یکی از دو طرف خواهد بود.

هیچ نظری موجود نیست: