۱۳۹۰ اردیبهشت ۷, چهارشنبه

پیام نماینده خامنه ای در سپاه به احمدی نژاد: بلای منتظری را سرت می آوریم!

البته به نظرم مقایسه احمدی نژاد و منتظری اوج بی سلیقگی است، اما تهدیدی که علی سعیدی کرده معنایش این است که اگر بازی ادامه پیدا کند، همان کاری را که آیت الله خمینی با منتظری کرد خامنه ای با احمدی نژاد می کند.
خبرآنلاین به نقل از فارس نوشته که علی سعیدی گفته: " در تبعیت از رهبری، هیچ فرقی بین افراد یا گروهها نیست و حتی کسی در سطح قائم مقام رهبری نیز می‌بایست این تبعیت از ولی فقیه را می‌داشت اما دیدم آنجایی که آقای منتظری در مقابل انقلاب ایستاد و به دستور امام راحل(ره) عمل نکرد، با چه مشکلاتی مواجه شدیم.
در حاکمیت اسلامی، هماهنگ کننده و سیاست گذار اصلی نظام طبق قانون اساسی، ولی‌فقیه است و تخلف از فرمان او نیز در حکم تخلف از فرمان خدا و امام زمان(عج) محسوب می‌شود و بر همین اساس می‌بینیم وقتی حضرت امام(ره) به آقای منتظری گفتند که بیت خود را از باند مهدی هاشمی پاک کند و او توجه نکرد، در حقیقت این عدم تبعیت، نافرمانی از دستورات الهی بود."
باید دید احمدی نژاد تا کجا مقاومت می کند. به نظرم هر چه مقاومت احمدی نژاد بیشتر شود، هزینه خامنه ای برای ماندن در قدرت بیشتر و بیشتر می شود و منفعت این ماجرا به جیب مشایی و یارانش می رود.

هیچ نظری موجود نیست: