۱۳۹۰ فروردین ۲۱, یکشنبه

انتقاد شدید آیت الله امجد و تیر خلاص به اعتبار نیم بند خامنه ای

هر پیام تسلیتی که به میرحسین موسوی داده شود، تیر خلاصی است به اعتبار نیم بند رهبر نظام سیاسی حاکم در ایران. جالب اینجاست که اولین تیرخلاص را هم هاشمی رفسنجانی به پیکره نیمه جان اعتبار خامنه ای شلیک کرد.
این در حالی است که سید علی خامنه ای در میان علمای مذهبی عالم تشییع چندان وزن و اعتباری ندارد. این موضوع را می توان از واکنش سایر علمای طراز اول قم نظیر آیت الله وحید و آیات عظام صانعی و دستغیب و بیات زنجانی و ... دانست که با ارسال پیامهای تسلیت خود به میرحسین موسوی ترکهای برداشته شده در دیوار ولایت خامنه ای را عمیق تر می کنند.
در آخرین نمونه از این فروپاشی می توان به انتقاد صریح آیت الله امجد از برخوردهای صورت گرفته با تشییع کنندگان پدر میرحسین موسوی اشاره کرد که اینگونه رفتارها را سخیف و به دور از منطق دانسته و با میرحسین موسوی ابراز همدردی کرده است.
گرچه پیش از انتخابات ریاست جمهوری هم سید علی خامنه ای وزن و اعتباری در میان مراجع طراز اول قم نداشت، اما حالا با این بساطی که اراذل و اوباشش برای میرحسین موسوی و مهدی کروبی و همسرانشان به وجود آورده اند، وزن و اعتبارش هر روز بیشتر از دیروز فرو می ریزد.

هیچ نظری موجود نیست: