۱۳۹۰ فروردین ۱۵, دوشنبه

انتقاد شدید آیت الله سیستانی از سید علی خامنه ای

آیت الله سیستانی بالاخره لب به شکایت از سید علی خامنه ای گشوده است. ماجرای این شکایت و اعتراض را یکی از اساتید حوزه علمیه قم در تطبیق او با سید خراسانی و تعیین وقت برای ظهور امام زمان تعریف کرده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین نجم‌الدین طبسی استاد درس خارج کلام اسلامی و مهدویت حوزه علمیه و کارشناس مسائل وهابیت گفته است: در سفر اخیرم به عتبات عالیات که مصادف با ایام نوروز بود به دیدار برخی مراجع عراق از جمله حضرت آیت الله سیستانی نائل شدم که در این دیدار ایشان انتقادات شدیدی نسبت به بروز برخی انحرافات در زمینه ظهور حضرت حجت (عج) داشتند.
آیت الله سیستانی در این دیدار با اشاره به فیلمی که با تائید وزارت اطلاعات و دفتر بیت رهبری تحت عنوان " زمان ظهور نزدیک است " گفته : " توقیت ها و تطبیق ها برای نزدیک بودن ظهور حضرت حجت(عج) بسیار نگران­کننده است و این مطالب عقاید مردم را هدف گرفته و باعث تضعیف اعتقادات جامعه می شود." این مرجع تقلید تاکید کرده است: " چنین جریاناتی نباید در کشوری مانند ایران شکل بگیرد، یک روز شعیب بن صالح را به یک فرد و بار دیگر به فرد دیگری تطبیق می‌کنند است، این مسائل نگران کننده است. "۲ نظر:

ناشناس گفت...

ببین باهوش فکر کنم منطق نخوندی
منم با متن موافقم ولی بی انصاف متن تو چه ربطی با تیتر داره میگم منطق نخوندی برا همینه
اشکال به کسانی است که فیلم رو تایید کردن چه ربطی با خود خامنه ای داره
تو منطق بهش میگن تداخل یعنی از فساد زیر مجموعه فساد مجموعه ثابت نمیشه گرفتی عزیز

ناشناس گفت...

خودتو با اين حرفا خسته نكن شيرت خشك ميشه