۱۳۹۰ اردیبهشت ۵, دوشنبه

احمدی نژاد استعفا کرده است

شایعه ای که تا دیروز دهان به دهان می چرخید حالا رنگ خبر به خود گرفته است. احمدی نژاداستعفا داده است و بر سر کارش در نهاد ریاست جمهوری حاضر نمی شود. بازی استعفا بازی خوبی است که احمدی نژاد برای پاتک زدن به ضد حمله خامنه ای آنرا به خوبی ایفا کرده است. مشاوره ای دیگر از مشایی. کاری و دقیق. حالا سایت آزادی نیوز از سایتهای حامی مشایی خبر مربوط به تکذیب استعفای احمدی نژاد را حذف کرده است. احمدی نژاد دشمن درجه یک ملت ایران است، قبول. اما خوب از پس خامنه ای برآمده است. درسی که اصلاح طلبانی نظیر خاتمی هرگز آن را بلد نبودند.
بازی به جاهای تماشایی کشیده می شود.
برخی گزارش‌های تائید نشده حاکی از آن است که محمود احمدی‌نژاد پس از بازگشت از کردستان حاضر نشده در محل کار خود حاضر شود.
گزارش شده که آیت‌الله مهدوی کنی و علی لاریجانی در دیدار با احمدی‌نژاد از وی خواسته‌اند حکم علی خامنه‌ای مبنی بر ادامه کار حیدر مصلحی را پذیرفته و به نهاد ریاست جمهوری باز گردد.
خودداری احمدی‌نژاد از حضور در جلسه روز یکشنبه هیات دولت٬ گمانه‌ها در مورد استعفای وی را تقویت کرده است.
در این جلسه که به ریاست محمدرضا رحیمی برگزار شد٬ حیدر مصلحی وزیر اطلاعات نیز حضور داشت.
حذف غیرمنتظره تکذیبیه استعفای احمدی‌نژاد از سایت «آزادی‌نیوز» هم می‌تواند نشانه‌ای از قهر رئیس دولت دهم باشد.
به نظر می‌رسد احمدی‌نژاد با وجود تهدیدات غیر مستقیم آقای خامنه‌ای مبنی بر ایستادگی وی در مقابل انحراف‌ها٬ حاضر نشده است حکم حکومتی او را مبنی بر ادامه کار وزیر اطلاعات را بپذیرد.
خامنه‌ای یک روز پس از تائید تلویحی وجود یک جریان انحرافی در دولت احمدی‌نژاد٬ گفته که «نباید به گونه‌ای صحبت و یا مطلبی نوشته شود که القای تنش و درگیری در جامعه باشد زیرا این موضوع، خلاف شرایط کنونی کشور است.»

هیچ نظری موجود نیست: