۱۳۹۰ فروردین ۳۱, چهارشنبه

یکی از شخصیتهای سریال قهوه تلخ به دلیل شباهت به یکی از مسئولین! حذف شد!

کار سانسور در سرزمین من چنان بالا گرفته که حالا صرفاً به خاطر شباهت یکی از شخصیتهای سریال قهوه تلخ با چهره یکی از مسئولین، سانسورچیان ارشاد، خواستار حذف این شخصیت از کلیت داستان شده اند و مدیری مجبور است کل داستان را به ترتیب دیگری به پیش ببرد!
در این باره سایت انتخاب به نقل از مشرق نیوز نوشته است: پس از آنکه مهران مدیری اعلام کرد سری بیستم قهوه تلخ بعد از تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد و پس از تعطیلات خبری از توزیع این مجموعه نشد، گمانه زنی های مختلفی درباره این تاخیر در رسانه ها مطرح شد.
پیگیری ها حاکیست مجموعه بیستم قهوه تلخ مورد بازبینی و اصلاح توسط وزارت ارشاد قرار گرفت و به همین دلیل مهران مدیری مجبور به حذف یکی از شخصیت های داستان خود شده است.
به اعتقاد وزارت ارشاد، شخصیت پردازی امیرحسین رستمی که در مجموعه نوزدهم قهوه تلخ به عنوان پسر جهانگیرشاه وارد داستان قهوه تلخ شده بود شباهت زیادی با یکی از مقامات ارشد دولت دارد و به همین دلیل وزارت ارشاد اصلاحات زیادی در مجموعه بیستم این سریال اعمال کرد.
این در حالی است که وزارت ارشاد و دفتر رئیس جمهور از حامیان این مجموعه بوده اند و حتی وزیر ارشاد سی دی های این سریال خانگی طنز را در همایش ائمه جمعه سراسر کشور توزیع کرد.
قیچی های وزارت ارشاد مهران مدیری را بر آن داشت که به طور کل در قسمت های جدیدی که قرار است وارد بازار شود، نقش پسر جهانگیرشاه را از داستان خارج کند.

به همین دلیل تدوین جدید قسمت های آینده قهوه تلخ زمان بیشتری را طلبیده و عرضه این مجموعه را با تاخیر مواجه کرده است.گفته می شود فروش قهوه تلخ در چند مجموعه اخیر با رکود مواجه شده بود و طبیعتا این تاخیر و خبر پردازیهای پیرامون آن کمک جدیدی به درآمد تهیه کنندگان این مجموعه خواهد کرد.

هیچ نظری موجود نیست: