۱۳۹۰ اردیبهشت ۹, جمعه

احمدی نژاد از دیدار با حداد عادل و جنتی هم خودداری کرد

در حالی که سایت هفت صبح که وب سایت همان روزنامه هفت صبح یا روزنامه مشایی است از پیش شرط اعلام موضع احمدی نژاد درباره وقایع اخیر برای حضور در تلویزیون جمهوری اسلامی خبر داده است، اخبار موثقی از تهران حاکی از آن است که شب گذشته احمدی نژاد حاضر نشده است تا با غلامعلی حداد عادل و احمد جنتی که از طرف سید علی خامنه ای به منظور دلجویی و بازگشت وی به دولت ماموریت داشته اند، دیدار کند. باید دید این جنگ قدرت به چه سرانجامی می رسد. 

۱ نظر:

ناشناس گفت...

وبلاگ اعلامیه ی سبز، از شما دعوت به عمل می آورد تا در صورت تمایل، مقالات خود را برای ما بمنظور انتشار در این پایگاه ارسال نمایید.
به یاد داشته باشید، مقالات ارسالی شما، با هرنامی (نویسنده) که خود تمایل داشته باشید منتشر خواهد شد و آن می تواند نام حقیقی و یا مستعار شما باشد.
در این پایگاه، متن مقالات به هیچ عنوان تغییر پیدا نخواهد کرد و همچنین مقالات شما از هیچگونه فیلتر سیاسی -برخلاف سایت هایی چون جرس- عبور داده نخواهد شد.
اعلام می کنیم که این پایگاه به صورت متوسط، هفته ای 5000 بازدید کننده ی بالقوه داشته که هفته به هفته بر آن افزوده می شود.
همچنین، مسئولیت انتشار مقالات شما در سایت هایی چون فیسبوک و بالاترین و... به عهده ی اعلامیه ی سبز خواهد بود و در پایان اولین هفته از انتشار مقاله ی شما، ما به صورت خودکار، آمار
تعداد بازدید ها از مقالات شما را برایتان ارسال خواهیم کرد.
آدرس ما
elamienews.wordpress.com
برای تماس با ما نیز می توانید از آدرس زیر استفاده کنید
elamienews@gmail.com