۱۳۹۰ فروردین ۱۶, سه‌شنبه

وزارت امور خارجه بریتانیا: دست کم هر روز در ایران دو نفر اعدام می شوند

گزارش وضعیت حقوق بشر در ایران در سال میلادی 2010 که اخیرن توسط وزارت امور خارجه بریتانیا منتشر شده است تنها گوشه ای از آلام بی درمان مردم سرزمین من را نشان می دهد. مردمی که اسیر استبداد دینی و خفقان مطلق ناشی از کودتای انتخاباتی خرداد 1388 شده اند باید در بند بی رحم ترین حکومت تاریخ 50 ساله اخیر ایران متحمل دلهره آورترین پدیده های سیاسی و اجتماعی شوند و افسوس و صد افسوس که همه اینها به نام دین اسلام اتفاق می افتد.
حالا گزارش وضعیت حقوق بشر در ایران طی سال گذشته میلادی نشان دهنده اوج دردمندی مردم مظلوم ایران زمین است. بر اساس این گزارش : " به موازات سرکوب سیاسی، بر اساس اظهارات سازمانهای غیر دولتی تعداد موارد اعدام در ایران به بیش از ٦٥٠ مورد رسید که این رقم در بین بالاترین آمار اعدام‌ها در جهان تنها پس از آمار کشور چین قرار می‌گیرد. ایران این سال را در حالی به پایان رساند که بیش از همیشه حقوق بشر را زیر پا گذاشته بود." این رقم یعنی تقریبن هر روز دو نفر در ایران اعدام می شوند.
دریغ از مردم ایران که حاکمان جبار و خونخوارش به نام امام زمان و کوروش کبیر، خون شان را در شیشه کرده اند و حق طلبان و حق گویانشان را اسیر بند و استبداد!

هیچ نظری موجود نیست: