۱۳۹۰ فروردین ۲۶, جمعه

چهار کشته در درگیریهای امروز اهواز

سایت العربیه مدعی شد که درگیری های متفرقی میان جوانان منطقه صیاحی که خود را برای بزرگداشت روز خشم اهواز در روز 15 آوریل آماده می کنند، در یکی از اتوبان های اهواز روی داد.بنا بر این گزارش درگیری هنگامی روی داد که نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی به منطقه قبلیه عرب "السواری" یورش بردند. این درگیری به کشته شدن دو جوان اهوازی و زخمی شدن شماری از نیروهای امنیتی انجامید. از سویی گروه های حقوقی اهوازی اعلام کردند که شمار دستگیر شدگان به 150 نفر رسید که 30 تن از آن ها زن هستند. در آخرین تحولات اهواز، یک جوان در محله کوت عبد الله در اثر خفگی با گاز اشکاور ساخت روسیه جان سپرد. یک گروه حقوق بشری اهوازی با صدور بیانیه ای که نسخه ای از آن در اختیار "العربیه.نت" قرار گرفته است، از ناکامی نیروهای بسیج در دستگیری همسر ابوثائر در محله شلنگ آباد خبر داده است. ساکنان محله با درگیری با نیروهای بسیج مانع از این دستگیری شدند. همچنین مقام های استانی با اقدام به قطع خطوط اینترنت، برق و آب در محله ملاشیه وضعیت فوق العاده در آن اعلام کردند. نیروهای بسیج اقدام به مصادره ماهواره و کیس های کامپیوتر ساکنان محله هایی کرد که احتمال درگیری در آن ها می رود.

۵ نظر:

khoda.quran گفت...

هر کی وطن فروشه باید کفن بپوشه

ناشناس گفت...

حالا این عربهای جوگیر فکر کردن ال سعود میرینه سر یه سنگ گپ سی ایشون.اونها شیعیان کشور خودشون را تو ادم حساب نمیکنند چه برسه به عرب ایرانی. واقعن ادم را برق هزار ولت بگیره بهتره تا جو.

ناشناس گفت...

بزودی خوزستان جدا ی شود و این نقشه آخوندها اینگلیسی است.

ناشناس گفت...

to manzoret ba ki bood njadparast kesafat!

ناشناس گفت...

مگر اینکه قوم عرب ایرانی مانند سایر اعراب شجاع جلوی این حکومت استبداد وایسته. ما ایرانیها بغیر از قوم کرد فقط بلدیم خالی‌ ببندیم. لطفا ایرانیان پشم غیرت مثل چاکر برای فحش دادن بمن برن تو صف. علی‌ زند