۱۳۹۰ اردیبهشت ۷, چهارشنبه

سید حسن خمینی کاندیدای ریاست جمهوری؟

وب سایت العربیه در خبری نوشته است که سید حسن خمینی نوه امام خمینی، آمادگی خودش را برای انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم اعلام کرده است. این ادعا در حالی مطرح می شود که سایت دیگربان در خبری از جعلی بودن این ادعا نوشته است و تاکید کرده که : تیم محمود احمدی‌نژاد برای انحراف افکار عمومی از افزایش تنش‌ها میان رهبر جمهوری اسلامی و رئیس دولت دهم اقدام به جعل خبر نامزدی حسن خمینی در انتخابات آینده ریاست جمهوری کرد.
این سایت نوشته: " به نظر می‌رسد تیم محمود احمدی‌نژاد با جعل این خبر تلاش کرده است تا حدودی خود را از زیر فشار رسانه‌ها٬ حامیان خامنه‌ای و جریان‌های سیاسی بیرون بکشد.
احمدی‌نژاد که در اعتراض به ابقای حیدر مصلحی به عنوان وزیر اطلاعات از سوی رهبر جمهوری اسلامی بیش از پنج روز است در نهاد ریاست جمهوری حاضر نشده، برای شکستن «تحصن» خود به شدت تحت فشار‌ است.
تیم احمدی‌نژاد پیش‌بینی کرده با انتشار چنین خبری خواهد توانست برای مدتی فشار‌‌ها علیه رئیس دولت دهم را کاهش داده و با خرید زمان از رهبر جمهوری اسلامی امتیاز بگیرد.
هواداران احمدی‌نژاد همچنین تصور می‌کنند با حمله به شخصیت‌هایی همچون حسن خمینی و رهبران جنبش سبز خواهند توانست هواداران قدرتمند رهبر جمهوری اسلامی را فریب دهند."
سید حسن کاندید بشود یا نشود راستش من که دیگر در هیچ انتخاباتی تا جمهوری اسلامی هست شرکت نخواهم کرد. شما را نمی دانم!

هیچ نظری موجود نیست: