۱۳۹۰ اردیبهشت ۳, شنبه

مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری قلب خود را کجا عمل کرده است؟

خیلی بامزه است. این همه مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس، دست آخر روزنامه ضد استکباری رهبری، در دل خبری می نویسد که رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله کنی در خارج از کشور عمل جراحی کرده اند و برای اینکه خیلی هم ضایع نشوند، اعلام نمی کنند که این " خارج از کشور " دولت فخیمه انگلستان است!
ظاهرن بدبختی و بیچارگی مرگ بر آمریکا و انگلیس برای مردم تحت ستم ایران است و استفاده از علم و تکنولوژی آنها و دستاوردهای علمی شان برای آقایان مخالف استکبار! است.

۵ نظر:

ناشناس گفت...

با سلام
وقتی که از صفحه ات کراپ می کنی، ممکن است آنتی ویروست معلوم شود و این باعث می شود که اگر کسی از این ولایی های بدبخت خواست تو را هک کند، خیلی راحت بتوانند بکند. گفتم بگم نگی کسی نگفت.

سوتك گفت...

حالا واقعا براي عمل جراحي رفته بودند؟ نكنه بعد از بسته شدن سفارت انگليس در تهران برخي به زحمت افتادند تا براي هماهنگي كارها به انگستان سفر كنند؟

ناشناس گفت...

از آب دهن آقا شفا نگرفته؟در کتاب مفاتیح چی؟از امام زاده های متعدد(80000تا)که همه را شفا میده جز آخوندها را . مثل اینکه امام زاده های لندن شفابخش تر از این امام زاده های ما هستند یا اینکه خود آخوندها میدانند که این امام زاده ها فقط در دکانی است برای چپاول و عقب نگهداری مردم برای سواری گرفتن و اعتقادی به آن ندارند.

ناشناس گفت...

از کی تاحالا عمل بواسیر اسم عوض کرده و شده جراحی قلب؟آثار فشار خارجی یا داخلی منجر به بواسیر میشود .

ناشناس گفت...

بیمارانی که توان مالی برای معالجه خود ندارند در خیابان وبیابان رها میشوند
ولی آقایان رمال و آخوندهای درباری برای معالجه به کشورهای غربی اعزام میشوند
اینست عدالت خلافت اسلامی مستقر در ایران!!!!!!!!!!!