۱۳۹۰ اردیبهشت ۶, سه‌شنبه

شروط سه گانه احمدی نژاد برای بازگشتن به سر کارش

عجب خبری است این خبر اگر حقیقت داشته باشد. وب سایت دیگربان به نقل از امیرحسین ثابتی از نویسندگان سایت رجانیوز و از همکاران سازمان اسناد انقلاب اسلامی نوشته است که احمدی نژاد برای بازگشتن به کاخ غصبی ریاست جمهوری سه شرط گذاشته است. اول اینکه مشایی معاون اول شود، دوم اینکه مصلحی کنار گذاشته شود و سوم اینکه جلیلی از شورای عالی امنیت ملی برود.
راستش اگر اینها بازی نباشد و واقعیت داشته باشد، یک جورایی باید به مشایی دست مریزاد گفت که خوب از پس سید علی خامنه ای برآمده است. دست پیش را گرفته تا پس نیافتد. حالا باید منتظر ماند و دید خامنه ای چه می کند. از شانس بد او دیگر رفسنجانی هم کنارش نیست تا نرد سیاست برایش بریزد. بیچاره خامنه ای!‌ حسابی آچمز شده است. نه راه پس دارد و نه راه پیش! البته به نظرم روحیه اقتدارگرای او و استبدادش اجازه قبول شروط دیکتاتور کوچک را به او نمی دهد.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

این یک معامله است احمدی نژاد در مقابل این شروط چه خواهد کرد جز سکوت،او در مقابل سکوت خواهد کرد که خامنه ای دستور تغلب در انتخابات را داده

زنجیره سبز گفت...

آدرس صفحه شما در "زنجیره سبز" ثبت شد
در صورت عدم تمایل ، به ما اطلاع دهید تا آدرس شما از لیست پاک شود. شما به مدت یک هفته مهلت دارید که برای پاک کردن آدرس خود از لیست ما اقدام کنید ، در غیر این صورت عدم اقدام شما به معنای رضایت شما برای عضویت در زنجیره سبز می باشد.
زنجیره سبز با هدف خدمت به کاربران و در راستای شعار گسترش آگاهی ها فعالیت می کند ، لذا از شما خواهشمندیم با ثبت آدرس ما در وبلاگ خود ما را در دستیابی به این هدف کمک کنید.
http://linkesabz.blogspot.com