۱۳۹۰ فروردین ۲۷, شنبه

اگر خامنه ای همان امام زمان شد، تعجب نکنید!

کار دارد به جاهای باریک می کشد. تا دیروز که سید خراسانی شد سید علی خامنه ای که اگر معجزتی داشت دست خودش را علاج می کرد و سرطانی که با آن دست و پنجه نرم می کند. حالا اما مصباح یزدی مدعی شده است که ایشان مقام و منزلتش از سید خراسانی هم بالاتر است.
وب سایت دیگربان به نقل از سایت بی باک نیوز نوشته است: " بنابر روایت قاسم روانبخش٬ ( دبیر سیاسی هفته نامه پرتو که متعلق به مصباح یزدی است ) او در واکنش به محتوای «مستند ظهور» گفته است: «اعتقادی که من به مقام معظم رهبری دارم خیلی بالا‌تر از آن سید خراسانی است که در روایات آمده است.»
در «مستند ظهور» ادعا شده که علی خامنه‌ای و محمود احمدی‌نژاد به ترتیب سید خراسانی و شعیب‌ابن صالح دو تن از یاران امام دوازدهم شیعیان در زمان ظهور هستند.
آن‌طور که روانبخش گفته است٬ آقای مصباح یزدی با تائید تلویحی سید خراسانی بودن رهبر جمهوری اسلامی اظهار داشته که «لزومی ندارد ما برویم دنبال آن روایات تا تاییدی بر معظم له بگیریم. به مراتب بسیار بالا‌تر از آن سید خراسانی که در روایات آمده است، ما به مقام معظم رهبری اعتقاد داریم.»
 مصباح یزدی همچنین درباره انگیزه عوامل سازنده این مستند هم گفته که «فکر نکنم تولیدکنندگان قصد خاصی داشته باشند. ممکن است قصدشان هم خیر باشد امّا پرداختن به این مسائل درست نیست.»
خدا را چه دیدید! شاید همین فردا پس فردا یکی بلند شود و بگوید اصلن خامنه ای خود امام زمان هستند و هر کی مخالفت کند گردن زده می شود.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام
چه وبلاگ باحالی و چه بلاگر خوش تیپی
حق یارت

ناشناس گفت...

سلام
چه وبلاگ باحالی و چه بلاگر خوش تیپی
حق یارت