۱۳۹۰ خرداد ۲۴, سه‌شنبه

تلاش ناکام حکومت برای وحشت آفرینی در آستانه 25 خرداد

این روزها داغ ترین اخباری که حکومت روزی حتی سخن گفتن از آنها را هم « اقدام علیه امنیت ملی » تلقی می کرد، در رسانه های حامی دولت کودتا و رسانه های حامی خامنه ای منتشر می شود تا مگر اذهان عمومی از روزهای سرنوشت ساز پیشرو غافل بماند. کافیست مروری به این خبرها داشته باشم و ببینیم اخباری نظیر « دستگیری 6 مدیر وزارتخانه نفت!» ، « تکذیب خبر حصر خانگی مشایی » ، « تحقیق و تفحص مجلس از سازمان تربیت بدنی » و ... نه توسط رسانه های بیگانه که این بار توسط دادستان تهران و نمایندگان مجلس مطرح می شود تا بلکه توجه افکار عمومی از 25 خرداد منحرف شود و نمی شود.
در این میانه اما برخی اخبار منتشر می شود که بیشتر گل به خودی است و توسط کسانی صورت می گیرد که از فعالان جنبش سبز هستند. نمونه اش خبری است که دکتر خزعلی در وب سایتش می گذارد و به سرعت در سایتهایی نظیر بالاترین داغ می شود. خبری با این مضمون که : « در 22 خرداد لباس شخصیها دختران خوشگل را دستگیر می کردند! » چرا این خبر باید درست در ساعات پایانی بیست و چهارمین روز خرداد منتشر شود؟ اگر قصد و منظور آقای خزعلی روشنگری و افشاگری باشد، آیا کسانی که این نوع خبرها را داغ می کنند، متوجه هستند که ممکن است باعث ترویج جو وحشت در میان خوانندگان و افکار عمومی شود؟
به قول سید ابراهیم نبوی، ارتش سایبری این روزها وظیفه اش راخوب انجام می دهد. قبل از هر روز مهمی یا موضوع گیر دادن به خاتمی مطرح می شود یا انتشار اخباری که باعث رعب و وحشت از چکمه پوشان استبداد دینی خامنه ای در نزد افکار عمومی گردد!

هیچ نظری موجود نیست: