۱۳۹۰ خرداد ۱۸, چهارشنبه

اسفندیار رحیم مشایی: مصباح یزدی بی سواد و خود شیطان است/ شاگردان مصباح بی عقل و دیوانه اند!

دعوای لفظی مصباح یزدی و اسفندیار رحیم مشایی نه تنها ادامه یافته است، بلکه روز بروز شعله های خشم هر دو طرف نسبت به هم بالاتر هم می رود. همین دیروز بود که مصباح یزدی احمدی نژاد و مشایی و بقایی را شاگردان شیطان خوانده بود. حالا سایت هفت صبح که مستقیمن زیر نظر مشایی اداره می شود در واکنش به این سخنان از مصباح یزدی پرسیده است: « آقای مصباح این اطلاعات بسیار دقیق را شما چگونه از مرکز برنامه ریزی ابلیس بیرون آورده اید . آیا در مرکز برنامه ریزی ابلیس نفوذی دارید؟ یا اینکه رابطه تان آنقدر خوب است که اخبار این مرکز را برای شما هم می فرستند. جالب اینجاست که می گویند سایت های زنجیره ای مشایی! آنوقت خودشان در مقابل دو تا سایت طرفدار مشایی سی و سه تا سایت ضد مشایی درست می کنند. می گویند مشایی با جن گیر ها در تماس است! ولیکن خودشان اخبار مرکز برنامه ریزی ابلیس را ارائه می دهند.»
نویسنده بی نام این وب سایت که بسیاری از اهالی رسانه اسفندیار رحیم مشایی می دانندش، در ادامه  به اصطلاح مناظره ای که خود ترتیب آن را داده خطاب به مصباح یزدی می نویسد: « شما که با جامعه مدرسین سر و سری دارید و همه مدرس ها را می شناسید میشه بفرمائید که مدرس شما چه کسی است؟ - آقای مصباح آیا می دانید که فرق سخنرانی شما با آقای مشایی چیه ؟ فرقش در این است که شما در یک سخنرانی بیش از ۲۰ بار اسم شیطان را بزبان آورده اید ولیکن آقای مشایی در سخنرانی اش بیش از ۲۰ بار نام امام زمان (عج) را به زبان می آورد .»
نویسنده این مطلب که به ظن من خود اسفندیار رحیم مشایی است در ادامه از یزدی می پرسد: « بعضی وقتها من تجسم می کنم که اگر این حامیان متعصب و بی عقل شما را آقای مشایی داشتند در مقابل اتهام شما به ایشان که می گوئید شاگرد ابلیس است چه واکنشی نشان می دادند. در اینجاست که باید گفت صبر و هم از صبر مشایی بی تاب شد.»
او در ادامه سواد مصباح یزدی را به چالش می کشد و با اشاره به اینکه مصباح غیبت را برای تیم احمدی نژاد حلال دانسته است نوشته: « اینجاست که باید گفت علامه ی مصباح باور بفرمائید هیچ علامه ای از صدر اسلام تاکنون حرام خداوند را حلال نکرده بود چه برسد به اینکه حرام خداوند متعال را واجب کند که شما اینکار را کردید . علامه ی مصباح بهتر است شما یکبار دیگر معنی لغوی غیبت را مرور کنید بعد برای مریدان خود فتوا دهید! »
جالب اینجاست که در این نوشته مشایی باردیگر موضوع کاهش آرای احمدی نژاد به دلیل حمایت مصباح را مطرح کرده و گفته: « اگر در سال 92 احمدی نژاد کاندید شود 34 میلیون رای خواد آورد! »
دروغ که هناق نیست!

هیچ نظری موجود نیست: