۱۳۹۰ خرداد ۱۴, شنبه

امام جمعه کاشان: آقای خامنه ای مواظب باش چی داری می گی! دروغگو خودتی!

باور کردنی نیست! اما ظاهرن حقیقت دارد. امام جمعه کاشان که گماشته خود خامنه ای است، در واکنشی تند نسبت به تکذیب سخنان اخیرش که از دستور مستقیم خامنه ای برای دستگیری مشایی به فرمانده سپاه خبر داده بود، در نماز جمعه امروز کاشان گفته است: « بنده به این آقایان می گویم که مواظب باشید، شما فقیه نیستید و تنها مقلد می باشید. واژه تکذیب یعنی دروغ، دروغ را به یک فقیه نسبت می دهید و این بار حقوقی و فقهی دارد. تکذیب، گناه کبیره است اگر مطابق با واقع نباشد کسی که گفته است از نظر شرعی هشتاد ضربه شلاق دارد.»
او گفته است که معنای "اصلاح خطا" این نیست که به کسی "نسبت کذب" بدهند و اضافه کرده « بعضی جاها انسان ناگزیر است که مطلبی را بیان کند؛ اما [آیا] کسی که تنها یک پاسدار است در حریم یک فقیه وارد می شود؟» اشاره او به سرتیپ رمضان شریف، مسئول روابط عمومی سپاه است که چهارشنبه گذشته از به نمایندگی سپاه سخنان نمازی، امام جمعه کاشان درباره دستور دستگیری مشایی توسط خامنه ای را تکذیب کرده بود.
در بخش دیگری از خطبه ها به اطلاعیه دفتر خامنه ای نیز اشاره کرد و گفت: « گلایه دفتر را بعد از سالگرد ارتحال حضرت امام خدمت آقا عرض خواهم کرد. هر چند برخی آقایان تماس گرفته و گفتند منظور، شما نبودید و قضیه چیز دیگری بوده است. ولی مردم آنچه منعکس شده را می بینند.»
سایت دفتر امام جمعه کاشان روز سه شنبه هفته گذشته در خبری نوشته بود: « اختلافات ماه های اخیر میان احمدی نژاد و خامنه ای ، از آنجا بالا گرفت که حیدر مصلحی وزیر اطلاعات حدود شش ماه پیش گزارشی را درباره نزدیکان احمدی نژاد به رهبر ایران داد و به دنبال آن رهبر ایران از وزارت اطلاعات بازدید کرد.
نمازی گفته بود که وزیر اطلاعات در پی بازدید رهبر ایران از وزارت اطلاعات یکی از مقامات این وزارت را برکنار کرد. این مقام "عبداللهی" نامیده شده و آقای نمازی او را "نفوذی دفتر رئیس جمهوری در وزارت اطلاعات" معرفی کرده بود.
به گفته نمازی پس از برکناری وزیر اطلاعات توسط  احمدی نژاد، رهبر ایران در یک نامه که به طور غیر رسمی به دست آقای احمدی نژاد رساند از او خواست که آقای مصلحی را برکنار نکند.
به گفته  او، رئیس دولت کودتا به این نامه رهبر ایران توجه نکرده و گفته بود که "این مساله که تمام شده است".
همچنین آقای نمازی می گوید که حتی پس از دستور خامنه ای برای بازگشت مصلحی، احمدی نژاد با حضور او در جلسه هیات دولت مخالفت کرده است.
نماینده رهبر جمهوری اسلامی می گوید که در پی این تحولات، خامنه ای در جلسه ای با حضور سران قوا دستور روشن کردن ماهیت "جریان انحرافی" را داده است.
به گفته نمازی ، محمد علی جعفری، فرمانده کل سپاه از رهبر ایران خواسته بود که اجازه دهد سپاه، رحیم مشایی را دستگیر کند تا "غائله" پایان یابد، اما رهبر ایران تنها خواهان دستگیری "عوامل عملیاتی" شده بود.
 او گفته بود: «آقا فرمودند همه عوامل را دستگیر کنید. کسانی که نیروهای عملیاتی این طرح هستند و با قوت بازجویی کنید و بررسی کنید، اما حساب رئیس جمهوری را جدا کنید.»
خلاصه که در نماز جمعه امروز کاشان بار دیگر شاهد ضایع شدن خامنه ای بودیم. این بار نه مردم سبز ایران! بلکه امام جمعه کاشان از پس این کار برآمده است.

هیچ نظری موجود نیست: