۱۳۹۰ تیر ۱, چهارشنبه

افشاگری سفیر سابق ایران: جمهوری اسلامی در مکزیک نمایشگاه پورنو برگزار کرده است!

اسفندیار رحیم مشایی که این روزها به شدت مورد حمله حامیان سابق احمدی نژاد و دشمنان حاذق او قرار گفته از سوی سفیر سابق جمهوری اسلامی متهم شده است که در مکزیک نمایشگاه پورنوگرافی برگزار کرده است.
در این باره سایت آفتاب به نقل از قدیری ابیانه می نویسد: « وقتی در اردیبهشت سال 1386 به عنوان سفیر عازم ماموریت مکزیک شدم روزهای پایانی یک نمایشگاه عظیم آثار تاریخی ایران با استقبال گسترده مردم در موزه آنتروپولوژی (مردم شناسی) مکزیک که مهمترین موزه این کشور است روبرو شده بود. بیش از یک میلیون نفر از این موزه دیدن کردند و موفقیتی بسیار بزرگ محسوب می شد. آقای مشایی رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی نیز در افتتاحیه این نمایشگاه شرکت کرده بود.
مطبوعات با آب و تاب فراوان آن را منعکس ساختند و عکس های بزرگی از آن را منتشر می کردند. موزه های دیگری نیز در مکزیک و در سایر کشورها خواستار برگزاری آن شدند. قرار شد در شهر پوئبلای مکزیک نیز این نمایشگاه برگزار گردد. »
به گفته وی موزه بر دوران قبل از اسلام تاکید داشت و آثار آن دوران را گرد آوری نموده بود و تقریبا از آثار دوران اسلامی خبری نبود. لیکن آنچه تعجب و تاسف مرا بر انگیخت تعداد قابل توجهی از آثار مستهجن تاریخی بود که در بین این آثار دیده می شد. این مجسمه ها آشکارا و بی شرمانه به اندام های تناسلی مردان و زنان پرداخته بود و در یک مورد نیز معاشقه عریان مرد و زنی را ترسیم می کرد. این مجسمه ها چیزی جز آنچه در ادبیات امروز دنیا صنعت پورن خوانده می شود نبود. قلم از ذکر جزییات این مجسمه ها و انتشار تصاویر آن شرم دارد اما تصاویر آن موجود است. »
قدیری ابیانه ادامه می دهد: « برخی از روزنامه های مکزیکی به عنوان یک سوژه نادر در مورد ایران، یک صفحه کامل خود را به نمایش این اثار غیر اخلاقی اختصاص داده بودند. گویا هدف سازنده این آثار که به نظر می رسد از عقده های جنسی و روانی در عذاب بوده است، صرفا تمرکز بر عورت ها بوده است. مجسمه هایی که از یونان به ایران منتقل شده اند و یا در دورانی خاص تحت تاثیر فرهنگ رومی توسط فردی خاص ساخته شده است و به هیچ وجه نمادی از فرهنگ محجوب و اخلاق مدار ایرانی نیست. »
او در بخش دیگری از این افشاگری بی سابقه می گوید: « روز افتتاح با حضور آقای بقایی قائم مقام وقت سازمان گردشگری و میراث فرهنگی برای افتتاح نمایشگاه رفتیم. با کمال تعجب دیدم نه تنها مجسمه ها حذف نشده بلکه در دو طرف درب ورودی نمایشگاه ایران به نحوی قرار گرفته که اولین چیزی که از این نمایشگاه می بینند مجسمه های آن مرد و زن برهنه با عورت های برجسته است. خونم به جوش آمد. در حضور بقایی به مدیر کل موزه ملی گفتم من حساب تو (...) را خواهم رسید و به بقایی گفتم از این لحظه من به سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، به آقای مشایی و به شما اعلام جنگ می کنم. بچرخ تا بچرخیم! »
بامزه است! مسابقه بر سر خراب کردن مشایی و بقایی کار را به کجاها که نکشانده! امروز و فرداست که حکایات جالبتری را از دزدیها و سرقت اموال عمومی مفاسد اخلاقی آقایان هم بشنویم! دور باطل تولید دشمنان هرزه نفوذ کرده به عالی ترین روس مدیریتی در جمهوری اسلامی گویا پایانی ندارد!

۴ نظر:

parsinameh گفت...

گرگها به جان هم میافتند. تنفر دینی پرشورترین و مخربترین نوع تفکر است.

parsinameh گفت...

گرگها به جان هم میافتند. تنفر دینی اط مخربترین انواع تنفرات است.

ناشناس گفت...

این نمایشگاه دقیقا به همان شکلی که آقای ابیانه ترسیم کرده، در آلمان در شهر بن هم برگزار شد و همان دو مجسمه ی بسیار زیبای زن و مرد برهنه نیز به عنوان حسن آغاز نمایشگاه در ورودی آن قرار داشتند که از نظر هنری هر یک شاهکار بی بدیلی بودندو ما ایرانیان به داشتن نیاکانی چنین هنر مند به خود می بالیم و از موجوداتی مانند آقای ابیانه و تعصب احمقانه ی انها ابراز انزجار می کنیم.

ناشناس گفت...

این آقای حسن قدیری ابیانه ید طولایی در دروغ پردازی وبربسترآن سوابق پرطمطراق برای خوددست وپاکردن داردسابقه ایشان در رنگ عوض کردن برای رسیدن به جاومقام جزواصول زندگی شان میباشد ایشان این روش رااز همان فردای نعویض حکومت درایران (1357)که در ایتالیابه تحصیل مشغول بود پیشه خود کرد اودر انتخاب جبهه بسیارزیرکانه وبا هوش عمل میکند همیشه بطرفی میخزد که وزنه سنکین تراست