۱۳۹۰ خرداد ۲۳, دوشنبه

نیروهای بسیجی و لباس شخصی در یک میهمانی در برابر مردان دست بسته به زنانشان تجاوز کردند!

هر روز که می گذرد، ابعاد تازه تری از جنایت رخ داده در اصفهان فاش می گردد. آخرین خبری که از این ماجرا به بیرون درز پیدا کرده است، افشاگری یکی از زنانی است که در این حادثه مورد تجاوز قرار گرفته است.
محمد مصطفایی وکیل از ایران گریخته سکینه محمدی در این باره به نقل از یکی زنان قربانی در وبلاگش نوشته: « درب باغ زده شد. و یکی از آقایان رفت و در را باز کرد. دو نفر پشت در بودند. گفتند که از طرف پلیس هستند و دارای حکم قضایی هستند. آنها لباس شخصی بر تن داشتند و ظاهرشان به نیروی های بسیجی شبیه بود. صورتشان دارای ریش بوده و پیراهن شان نیز روی شلوارشان بود.»
او ادامه می دهد: « وارد باغ شدند. همین که وارد شدند چند نفر دیگر هم از دیوار و درب وارد شدند و همه جا را محاصره کردند. ما را تهدید کردند که از تلفن همراهمان استفاده نکنیم. مردان چون گمان می کردند که آنها مامور هستند از خود مقاومتی نشان ندادند. این زن می گوید ما به پلیس زنگ زدیم ولی پلیس بعد از اینکه متجاوزین رفتند سر رسیدند. بعد از آن هم به ما گفتند که جرات نداریم حرفی در این خصوص در جایی مطرح کنیم و حال نیز اجازه حرف زدن نداریم. به هیچ عنوان اجازه نمی دهند ما واقعیت را مطرح کنیم و بگوییم که کسانی که به باغ هجوم آوردند از نیروهای لباس شخصی بودند که با تنی چند از اشرار تبانی کرده بودند تا این فاجعه را رقم بزنند و حال آنها هستند که نمی خواهند مجرمین اصلی دستگیر شوند.»
دردناکتر از اظهارات این زن قربانی سخنان امام جمعه اصفهان است که به جای بازخواست مقامات امنیتی شهر گفته است: « آنها که مورد تجاوز قرار گرفته‌اند آدم‌های علیه‌‌السلامی نبوده‌اند، این ۱۴ نفری که فقط دو نفرشان خانواده بوده‌اند برای پارتی به شهر ما آمده بودند و با شراب‌خواری و رقاصی یک عده دیگر را هم تحریک کردند.»
این است شیوه اداره جامعه به طریق چکمه پوشان استبداد. بجای سگ، سنگ را بسته اند و یکی نیست از این آقای به اصطلاح امام جمعه  بپرسد « اگر این رفتار با خانواده شما هم می شد همین استدلال را مطرح می کردید؟ »

هیچ نظری موجود نیست: