۱۳۹۰ خرداد ۲۹, یکشنبه

پلیس کاشمر، قربانی تجاوز گروهی روستای قوژد را به جرم فحشا دستگیر کرده است

دردناک است. والله دردناک است. اینکه پانزد نامرد به یک زنی در یک روستای دور افتاده تجاوز کنند و پلیس به دلیل نبود شاکی خصوصی آنها را آزاد کند یک فاجعه است اینکه آن زن بدبخت را دستگیر کنند و زیر شکنجه و فشار و بازجویی از او بخواهند که اعتراف کند که فاحشه است فاجعه وحشتناک تر دیگر!
آخرین خبرهایی که من بدست آورده ام، حکایت از آن دارد که این زن مفلوک که دیروز خبرش را نوشتم، حالا توسط نیروی انتظامی دستگیر شده است و تحت شدیدترین فشارهای روانی و شکنجه های روحی قرار دارد تا به اعتراف کند که با مردی که فاسقش بوده ارتباطی نامشروع داشته و آن پانزده نفری که به او تجاوز کرده اند، آنها را در حین ارتکاب زنای محصنه دستگیر کرده اند!
این اقدامات در حالی از سوی نیروی انتظامی صورت می گیرد که این زن متأهل است و از همسرش دو فرزند دارد.
ظاهرن یکی از افراد متجاوز به او از بستگان فرمانده پلیس منطقه است و فشار شدیدی به او همسرش وارد کرده اند تا با بی خیال شدن از شکایت موضوع را مختومه اعلام کنند، تا مبادا ماجرای کوتاهی ماموران پلیس در آزاد کردن 15 مرد متجاوز برای آنان مسئله ایجاد کند.
برخی شایعات در منطقه حاکی از آن است که فرمانده نیروی انتظامی بخش به این زن گفته است در صورت عدم رضایت، ممکن است او را به جرم زنای محصنه سنگسار کنند!
امام جمعه کاشمر با تائید ضمنی این ماجرا، در گفتگو با روزنامه شرق خبر دستگیری زن قربانی را تائید کرده است.
یک ماه و نیم پیش، مردم روستای قوژد از توابع کاشمر در تماس تلفنی با ضابطان قضایی، خبر از یک تجاوز جمعی در اراضی اطراف این روستا به یکی از زنان اهل روستا می دهند. نیروهای بسیج به محل اعزام می شوند و تعدادی از متهمان را بازداشت و به کلانتری مربوطه ارجاع می دهند. ولی به دلیل اینکه فرد مورد تجاوز، توسط متجاوزان از محل، دور شده بود، شاکی خصوصی حضور نداشت و به همین دلیل، اراذل و اوباش دستگیر شده، آزاد می شوند.

هیچ نظری موجود نیست: