۱۳۹۰ خرداد ۱۲, پنجشنبه

یاران واقعی خامنه ای صمد ملخ و اسی خُله هستند!

نه من اهل طنز نوشتن هستم و نه این خبر متعلق به بخش سرگرمی است! این حرفها، حرفهای محمدرضا شمس ‌آبادی یکی از روحانیون جوان حوزه علمیه است که به اعتراف خودش، اراذل و اوباش و لات و لوتهای چاقوکش و عرق خور و معتاد را به چمکه پوشان خامنه ای تبدیل می کند.
او در گفتگو با " حوزه نیوز " گفته است که با ایجاد 1200 حلقه معرفتی اقدام به جذب اراذل و اوباش و چاقوکشها و تربیت آنها برای چکمه پوش شدن و کتک زدن مردم در اجتماعات و تجمعات معترضان می کند.
در بخشی از این گفتگو شمس آبادی می گوید: « یکی از راه‌های جذب جوان شخصیت‌سازی برای آنان است. افرادی را داشتیم که غذای روزانه آنها همراه با شراب بود؛ اما الان به جایی رسیده‌اند که بعضی از آنها در حلقه‌های معرفتی شاگرد هم دارند و در این عرصه فعالیت می‌کنند. به طور نمونه فردی معروف به «صمد ملخ» که بر روی یکی از پلک‌های چشم خود عبارت «شب» و بر روی پلک دیگر عبارت «بخیر» را خالکوبی کرده بود بعد از جذب در حلقه‌های معرفتی، خالکوبی‌ها را سوزانده و با توبه از اعمال گذشته، به فردی سالم با گرایش ‌های معنوی بالا تبدیل گردید که الان او را حاج صمد صدا می‌کنند. همچنین افرادی هم بودند که آنان را به نام‌های عجیب و غریبی چون «اسی خُله»، «بهادر دیوونه» و... صدا می‌کردند؛ اما الان این نام‌ها از آنها برداشته شده و جوانان آنان را با نام‌های زیبایی مانند حاج‌اسماعیل و.. صدا می‌کنند.»
او در بخش دیگری از صحبتهایش اعتراف می کند که تکیه ها و مجامع عزاداری امام حسین بهترین جا برای شناسایی این اراذل و اوباش است!
با این حرفها راحتر می توان فهمید که اراذل و اوباشی چون حاج منصور ارضی و حدادیان ها چرا اینقدر در دستگاه حکومتی خامنه ای برو بیا دارند!
با خواندن این حرفها یاد ممد گولاخ می افتم که در زندان اوین بود و در درگیری عاشورا دستگیرش کرده بودند و با شستشوی مغزی کاری کرده بودند که به شکنجه گر شدن جمهوری اسلامی افتخار می کرد. و البته بازجویان اوین که جملگی از اراذل و اوباش هم بدترند و فحاشی و عربده کشی و کتک زدن آدمهای بی گناه برایشان یک عادت دیرینه است.
مملکت قشنگی دارد درست می کند خامنه ای! مملکتی که رئیس دولتش یک لات بی سراپاست و وزیر فرهنگ محبوب " آقا" یش صفار هرندی است و فیلمساز محبوبش هم لاتی چون ده نمکی و استاد دانشگاه اش " الله کرم " و حدادیان و نمایندگان مجلسش هم امثال کوچک زاده ها!
حالا می توان فهمید که چه کسانی هاله سحابی ها را کشته اند. خامنه ای باید هم به سراغ فرومایگانی برود که نه سواد درست حسابی دارند و نه عقل و شعور پرسشگری که علت این همه جنایت او را درک کنند.

۲ نظر:

پارسا آریان گفت...

گزارش خوبی بود . سپاس

شایان ذکر است که این مقوله به آقای خامنه ای محدود نیست . از اول انقلاب ، بیشتر این اراذل و اوباش محله ها بودند که کمیته های محلی را درست کردند . حتمن شما هم بسیاری از آنان را که بعدها به سپاه پاسدارن ، نیروی انتظامی و از همه جالب تر بعنوان قاضی وارد دستگاه قضایی شدند را میشناسید .

هشام گفت...

اگه دقت کنید این افراد بعدها دست از کارهای قبلی خود برداشته و به صراط مستقیم رهنمون شده اند پس الکی خودتون با حریف سخنان روحانیون خسته نکنیند اگه میخواید این خبرتون تاثیرگذار باشه لینک که به خبر اصلی دادید بردارید تا کی باید ما به شما بگیم تا یاد بگیرید انگار داریم یاسین تو گوش خر میخونیم