۱۳۹۰ خرداد ۲۲, یکشنبه

فردا راهپیمایی سکوتت را به یاد ِ سکوت ِ ساکت ِ قربانیان خاموش دژخیمان خامنه ای و استبداد سیاهش، بر پا کن!

فردا راهپیمایی سکوتت را به یاد ِ سکوت ِ ساکت ِ قربانیان خاموش دژخیمان خامنه ای و استبداد سیاه دینی اش، بر پا کن! فردا راهپیمایی سکوتت را به یاد خانواده هایی برپا کن که دو سال تمام است که تحت شدیدترین فشارهای امنیتی و تهدیدهای جانی، تمام دردهایشان را در سکوتی سرشار از خون جگر و بغضهای پنهان فریاد کرده اند. فردا راهپیمایی سکوتت را به یاد شهدای غریب و گمنام ِ  جنبش سبز و خانواده های مظلومشان برپا کن. به یاد خانواده «حسین اختر زند» که دو سال تمام است در شهرستانی غریب سکوت کرده اند، برپا کن. به یاد خانواده لطفعلی یوسفیان که از طریق استنشاقِ گاز اشک آور در حوادثِ پس از انتخابات جان باخت و تا دو سال تمام سکوت کردند!


به یادِ علی فتحعلیان ، دانشجوی ۲۰ ساله ای که در خرداد 1388 در ماجرای مسجد لولاگر کشته شد و خانواده اش که دو سال تمام است که سکوت اختیار کرده بودند، راهپیمایی سکوتت را برگزار کن. به یاد خانواده حسین اخترزند، جوانِ ۳۲ ساله اصفهانی که در گمنامی و غربت کشته شد و خانواده اش همچنان سکوت را به هر کار دیگری ترجیح می دهند. به یاد احمد نجاتی  که از بازداشت شدگان بازداشتگاه کهریزک بود و به دلیل ضرب و شتم در بازداشتگاه، بعد از آزادی به دلیل از دست دادن هر دو کلیه جان باخت و خانواده مظلومش، برگزار کن!
فردا راهپیمایی سکوتت را به یاد محرم چگینی کارگری معترضی که در راهپیمایی ۲۵ خرداد ۸۸ در تظاهرات مسالمت آمیزی که مردم برای پس گرفتن رای شان به خیابان آمده بودند؛ مقابل پایگاه بسیج با ضرب گلوله کشته شد و کاربرانِ اینترنتی فیلم تیر خوردن ، به زمین افتادن و بلند کردن پیکرش از روی زمین توسط مردم را منتشر کردند.

۱ نظر:

مهدی گفت...

دوست گرامی، من داشتم تو بالاترین دنبال یکی میگشتم که نظراتش به من شبیه باشه که ازش درخواست کنم مطالب وبلاگ منو تو بالاترین مطرح کنه که مورد قضاوت عموم قرار بگیره. دیدم شما نظرات سیاسیت خیلی شبیه به من به نظر میرسه.
درصورتی که حاضرید این لطف رو در حق من انجام بدید برام پیام بذارید.