۱۳۹۰ خرداد ۲۶, پنجشنبه

مشایی: یک موی گندیده احمدی نژاد را به صد تا مصباح یزدی و مصلحی نمی دهیم

سایت هفت صبح که مستقیماً زیر نظر اسفندیار رحیم مشایی اداره می شود، در گفتگو با یک منبع آگاه ( که خود مشایی است ) اعلام کرده است: «  ما یک موی گندیده دکتر احمدی نژاد را به صد مص.. [ مصباح یزدی ] و مص.. [ مصلحی ] نمی دهیم! »
این سایت همچنین در ادامه به فعالان سیاسی [ خود خامنه ای ] توصیه کرده است: از فرو افتادن به بازی تمامیت خواهان و تحمیل گران بپرهیزند، چرا که حامیان واقعی دولت پابرهنگان و مردم عادی مستضعف از هر قشر و با هر عقیده سیاسی هستند که به دنبال عدالت اند و این قبیل توطئه های مص و مصی تاثیری در این پایگاه مردمی نخواهد داشت.
این سایت همچنین با اشاره غیر مستقیم به این دو نفر نوشته است: « تمامیت خواهان که از اقدامات قاطع دکتر احمدی نژاد در مبارزه با تحمیل گران به تنگ آمده اند، در جدید ترین سناریوی خود قصد دارند به بهانه حمایت از برخی چهره ها همانند یکی از روحانیون و یکی از وزرا، پایگاه مردمی دولت را تضعیف کنند.»
به نوشته این سایت « وی ( منظور باز اسفندیار رحیم مشایی است ) تاکید کرده است: تحمیل گران و سهم خواهان با طراحی این توطئه ها صرفا درصدد تنش آفرینی در کشور هستند تا به هنگام پاسخ به این تنش آفرینی ها، دولت را بحران سازی متهم کنند.
این اتفاقات در حالی رخ می دهد که مشایی به دلیل ممنوع الخروج بودن نتوانست احمدی نژاد را در سفر به قزاقستان همراهی کند و همزمان عباس امیری فر امام جمعه نهاد ریاست جمهوری که پس از 40 روز آزاد شده بود، دوباره روز گذشته دستگیر و روانه زندان شده است!

هیچ نظری موجود نیست: