۱۳۹۰ خرداد ۱۹, پنجشنبه

در مملکت مدعیان امام زمان، به زنان یک میهمانی خانوادگی در برابر چشمان مردانشان تجاوز کردند!

واقعن دردناک است! حق است اگر بعد از خواندن این خبر مدعیان اسلام و عدالت اسلامی در سرزمین من سرشان را بگذارند زمین و بمیرند! وقتی کار دستگاه امنیت کشور می شود چماق به دست گرفتن و بر سر مردم بی گناه زدن، وقتی پلیسی که وظیفه اصلی اش حفظ جان و ناموس مردم است، می شود چکمه پوش استبداد و نیروهایش برای جلوی دهان مردم را گرفتن، گسیل می شوند، باید هم در روز روشن 12 نفر به یک جشن تولد در باغی در حوالی روستای اصغر آباد اصفهان حمله کنند و دست و پای مردان فامیل را ببندند و به زنانشان تجاوز کنند و بروند و کک کسی هم گزیده نشود!
دردناکتر اینجاست که تازه بعد از تجمع هزاران نفر از اهالی خمینی شهر در برابر دادگستری این شهر، خبر این جنایت جمعی به رسانه ها درز پیدا می کند و مجال انتشار می یابد.
در این باره سایت محافظه کار « عصر ایران » که وابسته به قالیباف است نوشته: « این حادثه كه در ساعات شب بوقوع پیوست در حالی رخ داد كه چند خانواده با اطمینان از امنیت موجود در باغی بیتوته كرده و با رقص و پایكوبی موجب شدند تا توجه چند تن از اراذل و اوباش در منطقه جلب شده و در پی آن نفرات نخست با جمع آوری تنی چند از افراد سابقه دار و شررو نقشه ای شوم را طراحی و با استفاده از فرصت بوجود آمده به باغ وارد شده و با تهدید آقایان حاضر  ودرحالی كه خانمها نیز از وضعیت مناسب پوششی برخوردار نبودند ، افراد مذكر و همسران را به داخل اتاقی برده و حبس می كنند و بدنبال این اقدام ، دختران و خانمهای حاضر را به قسمتی در مجاورت باغ منتقل و به آنها تعرض می نمایند . »
از همه بی معناتر توضیحات مقامات قضایی برای ماله کشیدن بر تلاششان برای مخفی نگه داشتن خبر است. چنانچه در این باره گفته اند: « 12به مردم عزیز اطمینان می دهم كه سكوت و عدم اطلاع رسانی در خصوص متهمان صرفا به منظور رعایت اصول قضایی برای دستگیری متهمان بوده است و ضروری بود تا بدون هرگونه جار و جنجال ، پلیس بتواند محلهای تردد و اختفاء این جنایتكاران را شناسایی و آنها را دستگیر كند . متهم حاضر در این واقعه كاملا برای ما شناخته شده اند و از این تعداد 4 تن در اختیار دستگاه قضایی هستند وبا قرار بازداشت موقت در زندان به سر می برند و از دادستان و مسئولان امنیتی و انتظامی استان خواسته م كه با فوریت سایر افراد را دستگیر و تحویل دهند . »
واقعن شرم آور است! نظامی که ادعای برقراری عدالت اسلامی را دارد، از در و دیوارش فساد و فحشا می بارد!

هیچ نظری موجود نیست: