۱۳۹۰ خرداد ۱۵, یکشنبه

داوود احمدی نژاد: برادرم دجال زمانه است

واقعن آدم در می ماند از این جماعت که چطور برای ماندن در قدرت و پارو کردن حق و پول ملت، حتی به نزدیکترین کسان خود هم رحم نمی کنند! نمونه اش فراوان است. احمد جنتی که فرزندش را کشت و به شکرانه اش جشن گرفت. حسنی امام جمعه ارومیه که فرزندش را کشت و هنوز هم که هنوز است به این کار خود افتخار می کند. هاشمی رفسنجانی که داماد و پدر شوهر دخترش ( لاهوتی ها ) را کشتند و در برابر این ماجرا سکوت کرد.
و حالا آخرین نمونه از این قربانی کردنها داوود احمدی نژاد است. کسی که به جرم توزیع سی دی علیه هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 1384 دستگیر شد و پس از پیروزی برادرش در انتخابات، نه تنها آزاد که روانه کاخ ریاست جمهوری شد وشد رئیس بازرسی نهاد ریاست جمهوری!
او در آخرین اظهاراتش پس از کلی تملق گویی پر طمطراق از خامنه ای به برادرش، محمود احمدی نژاد حمله کرده و او و یارانش را دجال زمانه خوانده است.
در این باره سایت آفتاب نوشته: « وی كه در میان انبوه شعارهای مرگ بر ضد ولایت‌فقیه راهپیمایان سخن می‌گفت جریان انحرافی را دجال زمان خواند و تصریح كرد: امروز این افراد [ احمدی نژاد و یارانش ] رسوا شده اند و مردم بصیر ایران به خوبی آنها و اهدافشان را شناخته و با صراحت در مقابل آنها اعلام موضع می‌كنند.
این سخنان در حالی از سوی داوود احمدی نژاد مطرح می شود که طی سه ماهه گذشته بیشترین حملات از سوی اقتدارگرایان حامی خامنه ای به مشایی و احمدی نژاد شده است و برای اولین بار مصباح یزدی بود که آنها را دجال زمانه خواند.
من اصلن دلخوشی از احمدی نژاد ندارم. این را همه حتی بازجوی من هم می داند. اما اینکه چطور یک برادر حاضر می شود برای ماندن در قدرت حتی برادرش را هم بفروشد، خدا می داند.
یادم هست در اوج درگیریهای پس از انتخابات وقتی از کسی پرسیدم اینها چطور حاضر می شوند مردم بی گناه را بکشند و یا شکنجه کنند، با این جمله حکیمانه مواجه شدم که « کسی که به فرزند و پدر و مادر و برادر خودش رحم نمی کند، هرگز به مردم بی گناه هم رحم نخواهد کرد! »

۲ نظر:

ناشناس گفت...

عزیز من خدای اینها یک چیز دیگه است. چرا نمی خواهید باور کنید؟

جرس نیوز گفت...

سه شنبه؛ ساعت پنج مقابل دفتر سازمان ملل؛ مراسم هفتم هاله سحابی
سحام نیوز: در بیانیه شماره ٢«ستاد برگزاری بزرگداشت هفتمین روز شهادت هاله سحابی» که توسط گروهی از فعالان دانشجویی تهران تشکیل شده مجددا از حامیان جنبش و شهروندان خواسته شده است تا بعد از ظهر روز سه شنبه هفدهم خرداد ماه، روبروی دفتر سازمان ملل حضور به هم رسانده و با برافراختن نمادی سیاه و تجمع “سکوت”، آئین تعزیت ایرانی را گرامی بدارند.
گفتنی است در واکنش به ممانعت ماموران حکومتی با برگزاری مراسم بزرگداشت مهندس عزت الله سحابی و مرحوم دختر وی (هاله)، گروهی از فعالان دانشجویی تهران، با تشکیل ستادی تحت عنوان «ستاد برگزاری بزرگداشت هفتمین روز شهادت هاله سحابی»، از شهروندان خواسته بودند که سه شنبه هفدهم خرداد ماه، روبروی دفتر سازمان ملل دست به تجمع بزنند.
به گزارش جرس، در بیانیه شماره دوم این ستاد آمده است :
ملت بزرگوار ایران
چنان که در اطلاعیه شماره ١ به اطلاع رسید، این مراسم عصر روز سه شنبه ١٧ خرداد، در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران برگزار می شود تا اگر مسجدها و خیابان ها را بر عزای عزیزانمان حرام کرده اند انسانهای آزاده جهان را صدای استغاثه مظلوم اما قدرتمند ما بیدار کند.
از شرکت کنندگان درخواست می شود رأس ساعت پنج بعد از ظهر، نمادی سیاه برافرازند و در “سکوتی لبریز از ناگفته ها” با آوردن حلوا و خرما آیین تعزیت ایرانی را گرامی بدارند.
همزمان با این برنامه، نامه اى نیز به نمایندگی از جمع، به آقای “بان کى مون” دبیر کل محترم سازمان ملل تقدیم خواهد شد.
قرار ما: خیابان پاسداران ، خیابان شهید گل نبی، خیابان شهید ناطق نوری، بلوار شهرزاد، مقابل ساختمان سازمان ملل، ساعت ۵ تا ۷ عصر
لازه به ذکر است در بیانیه شماره یک این ستاد مردمی- دانشجویی آمده بود “با توجه به جلوگیری حکومت از برگزاری آیین بزرگداشت پدر میرحسین موسوی در مساجد و رفتارهای مشابهی چون تهاجم به تشییع زنده یاد سحابی، این تجمع در مقابل دفتر سازمان ملل متحد برگزار می شود تا شاید صدای استغاثه ما به گوش جهان برسد.”
همچنین طبق گزارش ها و نقل شاهدان عینی، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی، روز پنجشنبه گذشته از برگزاری بزرگداشت مرحوم مهندس سحابی و همچنین هاله دختر وی جلوگیری کردند و جمعیت سوگواری را که قصد شرکت در مراسم داشتند، با باطوم و تیراندازی هوایی و ضرب و شتم و ارعاب، پراکنده ساختند.