۱۳۹۰ تیر ۵, یکشنبه

معاون اقتصادی وزارت صنایع هم دستگیر شد!

سریال دستگیری مدیران احمدی نژاد ادامه دارد. درست در روزی که محمود احمدی نژاد از دیدار با سلطان خامنه ای، خودداری کرد، یکی دیگر از نزدیکان محمود احمدی نژاد دستگیر شد.
در این باره سایت آفتاب نیوز به نقل از آینده نوشته است: « افشین روغنی معاون اقتصادی و امور بین الملل وزارت صنایع ومعادن امروز دستگیر شده است.
روغنی كه پس از استعفای محرابیان عملا بخش عمده وزارت صنایع را اداره می كرد مهرماه 1387 از سوی محرابیان بعنوان معاون اقتصادی این وزارتخانه منصوب ویك ماه بعد با ادغام معاونت بین الملل وزارت صنایع در معاونت اقتصادی به مهره كلیدی این وزارتخانه تبدیل گردید.
افشین روغنی كه پس از بركناری محرابیان وبا ادغام وزارت صنایع در بازرگانی در پست خود باقی مانده بود ارتباط نزدیكی با اسفندیار رحیم مشایی رییس دفتر احمدی نژاد داشت.
به نوشته این سایت پس از دستگیری‌های اخیر اعترافاتی مبنی بر نقش روغنی در فعالیتهای اقتصادی جریان انحرافی صورت گرفته است كه در راستای تحقیقات درباره این موضوع روغنی دستگیر شده است.
این دستگیری در حالی اتفاق افتاد که رئیس دادگستری آذربایجان شرقی از بازداشت مدیرعامل منطقه آزاد ارس خبر داده بود.  مالك ‌اژدر شریفی در این باره گفته است: علیرضا مقیمی مدیرعامل منطقه آزاد ارس توسط مجتمع قضایی كارمندان دولت بازداشت شد. 

هیچ نظری موجود نیست: