۱۳۹۰ خرداد ۲۶, پنجشنبه

سخنان بی سابقه سردار قاسمی: پس از انتخابات مردم بیشتری را کشته ایم!

جانیان خامنه ای سرمست از خونریزی و کشت و کشتار مردم مظلومی که تنها گناهشان رای دادن به میرحسین موسوی بود، به راحتی به جنایات خود اعتراف می کنند.
در آخرین نمونه از این دست سردار قاسمی که به خونریزی و قساوت قلب مشروح است در سخنرانی تازه ای که از او منتشر شده است، گفته است کشت و کشتار مردم در عاشورای 1388 به مراتب ارزشش بیشتر از پایداری و مقاومت رزمندگان ایران در جنگ هشت ساله با عراق بوده است.
او با تمسخر کردن ندا آقا سلطان و شهید خوانده شدنش و اعتراف به ریخته شدن خون مردم و اینکه تعداد کشته شدگان واقعی حوادث پس از انتخابات بیشتر از 32 نفر است گفته است: « مثل همیشه ریخته شدن خون مردم باعث عبور از این بحران دشوار بود! »
او به نقل از خامنه ای می گوید: خامنه ای بسیجیان کشته شده در حوادث پس از انتخابات را افضل تر از شهدای هشت سال دفاع مقدس می داند!
او در جای دیگری از سخنانش می گوید: نیروهای نظامی سوری، بعثی هستند و نمی دانند چطور باید مردم را بکشند و آنها را کیلویی می کشند!
در همین رابطه سایت دیگربان نیز نوشته « این فرمانده سابق سپاه گفته که نمی‌توان باور کرد در مدت هشت ماه ناآرامی در کشور٬ تنها ۳۲ نفر کشته شده باشند.
منظور قاسمی از کشته‌های این ناآرامی‌های بسیجی‌هایی است که به گفته وی به دستور مقامات بدون سر و صدا تشییع شده و دفن شده‌اند.
این عضو قرارگاه «عمار»در بخش دیگری از سخنان خود گفته است علی خامنه‌ای٬ مقام بسیجی‌هایی که ادعا می‌شود در وقایع پس از انتخابات کشته شده‌اند را «افضل‌تر» از شهدای دفاع مقدس می‌داند.
متن سخنرانی او را اینجا می توانید بشنوید:
http://s1.picofile.com/file/6811388328/haj_saaed_sh_kabiri_Mobarezclip_com_.mp3.html

این سخنان را باید شنید تا فهمید تئوریسین های فعلی نظام سرتا پا وامانده جمهوری اسلامی، چه کسانی هستند!

هیچ نظری موجود نیست: