۱۳۹۰ تیر ۵, یکشنبه

خبرگزاری فارس: کشف اسناد شاه دروغ بقایی بود!

استبدادیان بد جوری به جان هم افتاده اند. حالا خبرگزاری فارس که همیشه توپخانه چکمه پوشان سلطان خامنه ای بوده است در آخرین پرده برداری از دروغهای احمدی نژاد و یارانش نوشته خبر داده که کشف اسناد از کیف شاه در کاخ موزه نیاوران با طراحی حمید بقایی بوده است.
این خبرگزاری می نویسد « شایعه كشف اسناد از كیف شاه در كاخ نیاوران با طراحی حمید بقایی برای انحراف افكار عمومی از سخنان جنجالی وی درباره تركیه صورت گرفت.
این در حالی است که سال گذشته خبری مبنی بر اینكه چمدان حاوی اسناد محرمانه جنگ جهانی دوم و برخی نامه‌نگاری‌های وزارت خارجه مربوط به قبل از انقلاب در خودروی رولزرویس شاه پیدا شده، توسط علیرضا مقیمی مدیر وقت كاخ موزه نیاوران اعلام شد.
در آن زمان صداوسیما و رسانه‌های مختلف توسط مقیمی برای پوشش این خبر عجیب به محل كاخ موزه نیاوران دعوت شدند و مانور رسانه‌ای فراوانی روی این موضوع داده شد.
اما اخبار واصله حاكی از آن است كه علیرضا مقیمی مدیر وقت كاخ موزه نیاوران كه بعدها به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد ارس منصوب و چند روز پیش نیز دستگیر شد، در اولین اظهارات خود پس از دستگیری گفته است: شایعه كشف اسناد از كیف شاه در كاخ نیاوران با طراحی حمید بقایی برای انحراف افكار عمومی از سخنان جنجالی وی درباره تركیه صورت گرفت.
یکی هم پیدا نشده بپرسد آقایان کودتاچی استبدادی نشسته در خبرگزاری فارس چطور شد که حالا که قافیه تان به تنگ آمد یاد چنین دروغگویی افتادید و از کجا معلوم که مابقی مواردی که دولت کودتایی مطرح کرده مثل نتیجه انتخابات دروغ ساخته و پرداخته مشایی و احمدی نژاد نباشد و شما که این همه دروغ درباره آنها می دانستید تا الان چرا سکوت اختیار کرده بودید؟

هیچ نظری موجود نیست: