۱۳۹۰ خرداد ۱۱, چهارشنبه

در باب بیانیه شورای هماهنگی راه سبز امید برای تظاهرات 22 خرداد!

ببخشید! خیلی ببخشید! می دانم مخالف خوانی است. اما سئوالی دارم از اعضای محترم شورای هماهنگی راه سبز امید! این هم شد راهپیمایی؟ ملت شعار که ندهند، در خیابان هم که نروند، در پیاده روها قدم بزنند؟ این دیگر چه جور راهپیمایی است؟ یعنی بعد از دو سال استقامت و مقاومت و در شرایطی که ملت این همه مصیبت و استبداد را تحمل کرده است، فقط بیاییند در خیابان و صم و بکم؟ آن هم در شرایطی که میرحسین موسوی و کروبی و همسرانشان در حصر و زندانند؟ آن هم در شرایطی که کک جن و رمال به تنبان حکومت افتاده است؟ آن هم در شرایطی که مردم منطقه برای رسیدن به آزادی هر روز و هر روز تظاهرات و راهپیمایی دارند؟ آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی گرده مردم را خرد کرده است؟ عزیزان شورای هماهنگی ظاهرن همچنان گمان می کنند در خرداد سال 1388 زیست می کنیم! البته با نفس اینکه بالاخره از این انفعال و واپس نشینی و روزمرگی اعضای محترم این شورا درآمده اند باید خدا را شاکر بود. اما فقط سکوت و قدم زدن در پیاده روها؟

اعضای محترم شورای هماهنگی راه سبز امید!
وقتی به زندانیان سیاسی بی گناهی که در بندند، وقتی به مادران و پدران قربانیان جنایات حاکمیت پس از کودتای انتخاباتی فکر می کنم، وقتی به خانواده هایی که هست و نیست شان را در ماجرای این کودتا از دست دادند فکر می کنم، وقتی به چپاول بیت المال در این دو سال گذشته فکر می کنم، وقتی به محمد مختاری ها و صانع ژاله ها فکر می کنم، با خودم می گویم این بیانیه شما چقدر با واقعیات مردم ایران و خواسته هایشان نزدیکی دارد؟

۶ نظر:

ناشناس گفت...

آقا بذارید مردم بیان تا اینجاش با آقایون شوراست ولی در نهایت خود مردمن که باید تصمیم بگیرن که میخوان چه طوری ادامه بدن.نمیشه از الان پیش بینی کرد که چی میشه فعلا بعنوان قدم اول باید همه همصدا بدون مخالف خونی برای همین تبلیغ کنیم مثل بیست وپنجم بهمن.بذارید همه یکصدا باشیم.

ناشناس گفت...

شورای هماهنگی راه سبز امید اوباما در صحبت هاش ندا در خاطرش بود، آنوقت شما یک کلمه در فراخوان از او یاد نکردید

ناشناس گفت...

شما تشريف بياوريد داخل بعدا درباره حضور خياباني ابراز نظر بفرماييد!

ناشناس گفت...

سکوت کنیم بزنن تو سرمونو مثل خر هیچی نگیم!!!!!!
سکوت نمی خوایم ، ما میخوایم بزنیم دهن بسیجی کثافتو سرویس کنیم ، می خوایم همشون بمیرن ، نمی خوایم وایستیم مثل احمقها بمیریم ، نشستن اونور هی میگن سکوت سکوت ، جلوی گرگ باید بجنگی ، اگه سکوت کنی می خوردت
جونمون به لبمون رسیده دیگه

ناشناس گفت...

خیلی مشخصه این کار باسه اینه که حکومت مخالفاشو سناسایی کنه و فردا پس فرداش بره سراغشون
باباب چرا نمیفهمید دارن بازیمون میدن یا کارو یک سره کنید یا کلا بیخیال

ناشناس گفت...

sharm