۱۳۹۰ خرداد ۱۷, سه‌شنبه

مصباح یزدی: احمدی نژاد و یارانش شاگرد شیطانند!

مصباح یزدی که بارها دست شیطان را از پشت بسته است! این روزها خیلی پر حرف شده است و برای ماله کشیدن به نقش موثر خود در برکشیده شدن محمود احمدی نژاد که روزگاری او را فرستاده ویژه امام زمان می دانست و اطاعت از او را مصداق اطاعت از خدا بر می شمرد، در آخرین سخنان خود از ارتباط ویژه شیطان با محمود احمدی نژاد خبر داده و گفته محمود احمدی نژاد  یارانش، شاگردان شیطانند!
در خبری که خبرگزاری رسا منتشر کرده است به نقل از این فتان بزرگ آمده است: « در پاسخ به کسانی که می گویند این آدم قد و قواره اش اینقدر نیست که انحرافی عمیق را سازماندهی کند باید گفت که مدرس اصلی این جریان انحرافی ابلیس است که با تمام توان و تجربه اش به یاری ایشان آمده است.»
او که ظاهرن ارتباط ویژه ای با شیطان رجیم دارد ( اگر نداشت چطور فهمیده که احمدی نژاد و یارانش شاگرد شیطانند! ) در ادامه برای توجیه اینکه برخی می گویند این کاری بود که خودتان کردید و حالا باید نتیجه آن را هم ببینید، گفته: نه آن روز که برای انتخاب شخصی زحمت کشیدیم تحت تاثیر بودیم و نه امروز تحت تاثیر هوچی گری ها و تبلیغات منفی قرار می گیریم بلکه در هر زمان هر چه که احساس کنیم تکلیف است با تمام توان انجام داده ولو با وظیفه و تکلیف سابق جور نباشد.
این آیت شیطان در بخش دیگری از سخنانش نسخه احمدی نژاد را هم پیچیده و گفته که « بنده قبلا از بعضی اشخاص که شما خوب می شناسید به دلیل جلوگیری از ضرر به نظام بسیاردفاع می کردم که البته همان زمان در بین موجودین بهترین بودند و بعدها همان اشخاص از ریزش های انقلاب شدند. »
خدا وکیلی عجب رویی دارند بعضی ها! شیطان که سهل است، خود خدا را هم به تعجب واداشته است آیت الشیطان مصباح یزدی!

۱ نظر:

ناشناس گفت...

در این که اونها چه آدم های مزخرفی هستند که شکی نیست . وای یکی نیست بگه آخه مردک تو با شیطان چه سر و سری داری که فهمیدی. بابات شیطونه یا مادرت.
نون به نرخ روز خور