۱۳۹۰ تیر ۵, یکشنبه

افشاگریهای فارس ادامه دارد: خودروی احمدی نژاد با پول پنج پروژه ملی خریده شد!

افشاگریهای نیروهای امنیتی با چراغ سبز خامنه ای ادامه دارد. در آخرین نمونه از این دست افشاگریها، خبرگزاری اطلاعاتی، امنیتی فارس به نقل از علی اصغر پرهیزکار مدیر عامل  دستگیر شده منطقه آزاد اروند نوشته است: « برگزاري نمايشگاه خودروهاي مدرن و كلاسيك با برگزاري مزايده نمايشي فروش خودروي شخصي رئيس‌جمهور يكي از شاهكارهاي جريان انحرافي در منطقه آزاد اروند بود به طوري كه طبق برآوردهاي به عمل آمده براي اجراي اين پروژه تقريباً اعتبارات پنج پروژه عمراني كليدي منطقه آزاد اروند به طور كامل تعطيل شد تا امكان تامين هزينه‌هاي هنگفت اين نمايشگاه مسئله‌دار فراهم شود.
وي اضافه كرد: معرفي برنده اين مزايده اساساً صوري بوده و در واقع ابهامات زيادي در اين خصوص وجود دارد علاوه بر آن پرهيزكار با اختصاص اعتبارات بسيار زياد و با سنبل‌كاري ساختمان اين نمايشگاه را ظرف مدت 57 روز آماده كرد تا زمينه اجراي پروژه‌هاي انحرافي و فريبنده خود تحت عنوان برگزاري نمايشگاه‌ها فراهم كند.
اين منبع ادامه داد: مديرعامل بازداشت شده منطقه آزاد اروند به بهانه تعجيل در احداث ساختمان نمايشگاه‌ها، بسياري از بخش‌هاي ساختمان نمايشگاه‌ها را خارج از قوانين برگزاري مناقصات رسمي احداث كرد. »
حالا معلوم می شود که چرا احمدی نژاد تحمل دیدن قیافه مصلحی را در هیئت دولت کودتایی اش ندارد. وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی بد داره زیرآب دیکتاتور کوچک را می زند، بد!

هیچ نظری موجود نیست: