۱۳۹۰ خرداد ۲۷, جمعه

هقت سرباز ایرانی در اثر ندانم کاری خامنه ای کشته شدند!

خبر را رادیو فردا داده است. آنهم نه به نقل از خبرگزاریهای داخلی که جز مدح و ثنای خامنه ای و فحش و فضیحت دادن به جنبش سبز کار دیگری بلد نیستند. وب سایت رادیو فردا نوشته: « يکی از مقامات منطقه نيمه خودمختار کردستان عراق روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هفت سرباز ايرانی بر اثر انفجار مين در منطقه مرزی دو کشور ايران و عراق کشته شده‌اند. »  
این سایت در ادامه نوشته: « به گزارش خبرگزاری رویترز، جبار یاور، سخنگوی نیروهای کرد عراقی، گفت که نیروهای ایرانی به طور تصادفی وارد میدان مین‌گذاری شده در مرز ایران با کردستان عراق شده‌اند. »
من با اجازه دست اندرکاران این رادیو، این خبر را اینگونه می نویسم که هفت نفر از سربازان وظیفه و بی گناه ایرانی که خانواده هایشان چشم براهشان بودند تا دو سال خدمتشان تمام شود، در اثر ندانم کاریهای خامنه ای کشته شده اند.
اگر به قول محمد نوری زاد خامنه ای در همه این سالها میلیارد، میلیارد پول ملت را خرج حماس و حزب الله و القاعده نمی کرد، اگر فقط درصد خیلی کمی از این پولها را صرف پاکسازی مناطق مرزی غرب کشور از وجود منحوس مین می کرد، حالا آن هفت جوان ایرانی زنده بودند.
به گفته جبار یاور، مین‌گذاری توسط نیروهای ایرانی انجام شده بود، ولی سربازان ایرانی قربانی به تازگی به منطقه آمده بودند و اطلاعی از این ماجرا نداشتند. آنها در این میدان مین گذاری‌شده به تله افتاده و همگی کشته شدند.
 دردناکتر اینجاست که کنسولگری ایران در اربیل، مرکز کردستان عراق، اعلام کرده است که «هیچ اطلاعی» در این زمینه ندارد.
از سوی دیگر ژنرال هلكورد خضر، از فرماندهان نظامی کردستان عراق، به وب‌سایت خبری اصوات العراق نیز اعلام کرد که سرنشینان یک خودروی نظامی ایران که وارد خاک عراق شده بودند بر اثر انفجار چهار مین کشته شده‌اند.
وی افزوده این اتفاق در شمال شرقی اربیل اتفاق افتاده است.
یادش نه به خیر در زندان اوین « اسکندری » نامی بود زندانی که هر وقت کتکش می زدند با تمام وجود فریاد می زد: « مرگ بر ظالم! »

هیچ نظری موجود نیست: