۱۳۹۰ خرداد ۲۸, شنبه

اداره مملکت با جن و رمال و استخاره !

از کرامات سلطان خامنه ای یکی هم آن است که ایران زمین را که روزگاری توسط کوروش و داریوش اداره می شد، به دست کسانی سپرده است که آنقدر بی کفایت و بی لیاقت هستند که مملکت را با رمالی و جن گیری و استخاره اداره می کنند.
پس نباید تعجب کرد اگر در خبرها بیاید که استاندار مازندران ‌دلیل جایگزینی فرماندار ساری پس از انتصاب وی توسط وزیر کشور را، "استخاره بد آمد"، اعلام کرده باشد!
در این باره خبرگزاری مهر نوشته است: « علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران، روز شنبه و در مراسم معرفی سرپرست فرمانداری ساری، گفت که "دلیل اصلی لغو حکم علی بابایی کارنامی، فرماندار منصوب وزیر کشور، استخاره بد بوده است."
آنهم در شرایطی که وزیر کشور دولت کودتا، نزدیک به سه هفته پیش، حکم فرمانداری ساری را به نام علی بابایی کارنامی صادر کرد و قرار بود او روز شنبه، رسما به این عنوان معرفی شود.
پس نباید تعجب کرد که سد کارون چهار ترک بردارد. چنانکه نباید تعجب کرد که کل نظام اجتماعی و اقتصادی مملکت ترک برداشته باشد. اصلن مهم نیست اینها. در نظام سلطانی و استبدادی خامنه ای تنها یک چیز مهم است، حفظ مقام و منزلت سید علی خامنه ای و استبداد دینی که او بر سرزمین مان ایران تحمیل کرده است!
کوروش! آسوده نخواب که فرزندانت بدجوری گرفتار رمالان و شیادان شده اند!

هیچ نظری موجود نیست: